Fenerbahçe'ye yapılan kirli kumpas: 3 Temmuz 2011

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Bildiğim şudur ki; Fenerbahçe haksızlığı hak olarak kabullenmiş bir kulüptür." -Özkan Sümer.
Aynen kardeşim hepsi kabul ediyor bir TFF kabul etmiyor. Şampiyonun kupası müzesinde olur.

FWsSv9gXoAEvncx.jpg

-----

Aziz Yıldırım o günlerde "Ülke elden gidiyor ne şikesi" demişti. Başkanım büyük adammış yav.

Şunu da koyalım da şuraya:

1656829892769.png

Aynen kardeşim hepsi kabul ediyor bir TFF kabul etmiyor. Şampiyonun kupası müzesinde olur.

Eki Görüntüle 1439380

-----

Aziz yıldırım o günlerde "ülke elden gidiyor ne şikesi" demişti. Başkanım büyük adammış yav.

O attığın paylaşımlar TFF şike yok dediği için atılmış olabilir mi? O dönem şampiyonlar ligi ne giden de biziz. TFF kabul etseydi zaten şu an böyle bir tartışma olmazdı.

Başkanın ne güzel demiş keşke bunları derken fetöcülerle tesis te maç yapmasaydı.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    95 KB · Görüntüleme: 49
Şike yok diyebilecek olan TFF değil mahkemelerdir ve mahkemelerce aklanmıştır Fenerbahçe. Öyle ki geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'ye şike yaptı diyen birkaç kişiye para cezası bile kesilmiştir. ŞL konusunda ise ortada dava olduğu için Fenerbahçe gidemedi zaten şüpheli durumda yapılması gereken de budur. Çamur at izi kalsın. Fenerbahçe'ye bunu yapanlar sadece Fenerbahçe değil ülkenin düşmanları. Şunları da koyalım şuraya:

1656830206310.png

1656830161935.png

Şike yok diyebilecek olan TFF değil mahkemelerdir ve mahkemelerce aklanmıştır Fenerbahçe. Öyle ki geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe'ye şike yaptı diyen birkaç kişiye para cezası bile kesilmiştir. ŞL konusunda ise ortada dava olduğu için Fenerbahçe gidemedi zaten şüpheli durumda yapılması gereken de budur. Çamur at izi kalsın. Fenerbahçe'ye bunu yapanlar sadece Fenerbahçe değil ülkenin düşmanları. Şunları da koyalım şuraya:

Eki Görüntüle 1439384

Eki Görüntüle 1439383
Mahkeme aksini demiyor zaten merak etme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Nedense her zaman Fenerbahçe'ye haksızlık yapılmıştır şu videoyu unutamıyorum ayıptır günahtır

Nedense her zaman Fenerbahçe'ye haksızlık yapılmıştır şu videoyu unutamıyorum ayıptır günahtır
Buna taş demişlerdi.

Fenerbahçe'ye saha kapatma cezası veriliyor, Erdoğan bu karar yanlıştır diyor ve aynı gece ceza iptal ediliyor.

Bu açıklamanın hemen sonrasında tahkim tarafından Fenerbahçe'nin aldığı ceza iptal edildi. Yaşananları gururuna yediremeyen o dönemin Trabzonspor başkanı Özkan Sümer tırnaklarıyla kazıyarak düzlüğe çıkardığı kulübünün başkanlık görevinden istifa etti.

Dosya Ekleri

• ENN1MGTWoAETSFs.jpg
    ENN1MGTWoAETSFs.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 51
Zannetmiyorum şoförün yüzündede yaralar var pompalı tüfeğinin saçması gelmiş.
Sanırım kaymakam mı vali mi öyle bir şey demişti. Vali demiş. Vikipedi'de yazıyor.

Her ne kadar fanatik Galatasaray'lı olsam da bu seneki Trabzonlu taraftarlar bana feneri de destekletti. O yüzden 2010-2011 şampiyonu bence Fenerbahçe'dir. Not: Geçen sene böyle düşünmüyordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı