Fenix Bronze alınır mı?

Hocam onun yerine APU sistem toplayın aynı paraya iyi bir işlemci sağlam bir anakartınız olsun 8x2 olmak üzere de RAM alın iyi bir kasa bu sistemle aynı performansı gösterecektir.

Bu sistem daha iyidir bence hocam hem daha iyi hem de daha uygun

240GB depolama koyup adına oyun bilgisayarı demeleri çok garibime gidiyor. Daha iyi sistemler önereceklerdir. Fiyattan bağımsız iyi bir sistem olduğunu düşünmüyorum. Biraz eski kalıyor.

240GB depolama koyup adına oyun bilgisayarı demeleri çok garibime gidiyor. Daha iyi sistemler önereceklerdir. Fiyattan bağımsız iyi bir sistem olduğunu düşünmüyorum. Biraz eski kalıyor.
Dediklerinizde sonuna kadar haklısınız hocam ama 4900TL vermek yerine 4500TL veririm o sistemi alırım boş yere 400TL fazladan harcamam onun yerine 400TL'yi daha iyi bir monitör için kullanırdım
Bende de 256GB SSD var hocam sadece FiveM(GTA 5 RP),Multi Theft Auto San Andreas,Valorant var ama bilgisayarda 20-30 GB boş bir alan kalıyor.Önceden CS:GO'da vardı disk dolunca mecburiyetten sildim

Son düzenleme:
Bu sistem daha iyidir bence hocam hem daha iyi hem de daha uygun
Hocam bu sistem gayet güzel fakat bu fiyata böyle bi pc imkansız gibi %90 dolandırıcılar diye düşünüyorum kim vermiş 1050 ti lı pcyi 4400 ye

Hocam bu sistem gayet güzel fakat bu fiyata böyle bi pc imkansız gibi %90 dolandırıcılar diye düşünüyorum kim vermiş 1050 ti lı pcyi 4400 ye
Hocam site güvenilir zaten adamlar PC Hocası ile beraber çalışıyorlar bir sorun çıkmaz çoğu kişi buradan alıyor artık ekran kartı fiyatlarının uçtuğu bir dönemde adamlar ucuza sattığından dolayı

Hocam site güvenilir zaten adamlar PC Hocası ile beraber çalışıyorlar bir sorun çıkmaz çoğu kişi buradan alıyor artık ekran kartı fiyatlarının uçtuğu bir dönemde adamlar ucuza sattığından dolayı
Hocam ASUS GeForce TUF GTX 1650 GAMING OC P 4GB GDDR6 Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR MANTIS-1650 / AMD Ryzen 3 1200 / ASUS TUF GTX 1650 OC P 4GB / 8GB RAM / 240GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR böyle birşey olması bana saçma geliyor ekran kartı pcden 5000 tl fazla ?????

Yeni konular

Geri
Yukarı