Ferdi Tayfur efsane midir?

Ferdi Tayfur; söz, müzik ve ses anlamında efsane midir?

• Evet

Oy: 37 67,3%
  • Hayır

Oy: 18 32,7%

• Oy verenlerin toplamı
    55
Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar soru açık. Tartışma vs. olmadan fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Cevabınızın nedenlerini de söylerseniz çok daha iyi olur. Konunun daha canlı olması ve fikir vermesi açısından en sevdiğiniz parçasını da paylaşabilirsiniz. Ek olarak Ferdi Tayfur'u tercih etmiyorsanız da kendi favorinizi ve onun parçasını da paylaşabilirsiniz. Şahsi fikrim Ferdi Tayfur'un neredeyse tüm sözlerini kendi yazması ve sesindeki bana çok yakın gelen tınısı sebebiyle en iyisi olduğunu düşünüyorum. Gelen isteklere göre anketi moderatörler de izin verirse güncelleriz.

Hayır diyenin kendine saygısı yok.
Hocam kimsenin fikrine karışma hakkım yok. Bu biraz sert bir söylem olmuş.

Not: Atılan tüm mesajları teşekkür amaçlı beğeneceğim. Bu yüzden taraf olduğum veya mesajlardaki olumlu olumsuz şeyleri desteklediğim anlamı çıkarmayın arkadaşlar.

Müzik zevk işidir. Eskilerden Erkin Koray ve Esin Engin gibi isimleri sevsem de bir kere olsun Ferdi Tayfur şarkılarında beni çeken bir şey bulamadım.
O zaman sana ferdi tayfura bir şans vermen için söyleyeceğim bir şey var :)

Sevince tüm insanlar bir başka
Durma dostum sen de yer ver aşka
Sevmek bil ki doğmaktır yeni baştan.

Sevmeyi dene, seveceğine eminim.

Arkadaşlar soru açık. Tartışma vs. olmadan fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Cevabınızın nedenlerini de söylerseniz çok daha iyi olur. Konunun daha canlı olması ve fikir vermesi açısından en sevdiğiniz parçasını da paylaşabilirsiniz. Ek olarak Ferdi Tayfur'u tercih etmiyorsanız da kendi favorinizi ve onun parçasını da paylaşabilirsiniz. Şahsi fikrim Ferdi Tayfur'un neredeyse tüm sözlerini kendi yazması ve sesindeki bana çok yakın gelen tınısı sebebiyle en iyisi olduğunu düşünüyorum. Gelen isteklere göre anketi moderatörler de izin verirse güncelleriz.
Hayır'a bastım çünkü Ferdi ile aynı dönemde yaşamadık görmedik ambiansı.Bu soruyu 1960 ve sonrası doğanlar cevaplamalı.

Hayır'a bastım çünkü Ferdi ile aynı dönemde yaşamadık görmedik ambiansı.Bu soruyu 1960 ve sonrası doğanlar cevaplamalı.
Tabii ki haklısınız. İstatistikler ve kırdığı rekorlara bakılarak da fikir edinilebilir. Birebir aynı hissi elbette vermez ama çok büyük oranda fikir yaratır.

Yeni konular

Geri
Yukarı