Çözüldü Fernbus direksiyon ayarları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

john wicks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, fernbus direksiyonlu oynamak için aldım fakat direksiyonu ayarlayamadım. Gazı hallettim ama sağ solu falan halledemedim. Sağ sol ayarlamaya tıklıyınca bu çıkıyor, nasıl yapabilirim?

1629675051280.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sağ taraftaki bölümden "X" eksenini seçmeniz gerekiyor. Direksiyonunun ayarlanması için size aygıtın çalışma eksenini soruyor. Direksiyon setlerinde genelde "X" direksiyonun ekseni, "Y" ise pedalların eksenidir. Sağ taraftaki "Generic USB Joystick" altındaki "X axis" 'i seçerseniz sorunsuz ayarlanacaktır. İyi oyunlar diliyorum.
Sağ taraftaki bölümden "X" eksenini seçmeniz gerekiyor. Direksiyonunun ayarlanması için size aygıtın çalışma eksenini soruyor. Direksiyon setlerinde genelde "X" direksiyonun ekseni, "Y" ise pedalların eksenidir. Sağ taraftaki "Generic USB Joystick" altındaki "X axis" 'i seçerseniz sorunsuz ayarlanacaktır. İyi oyunlar diliyorum.

Çözüm
Sağ taraftaki bölümden "X" eksenini seçmeniz gerekiyor. Direksiyonunun ayarlanması için size aygıtın çalışma eksenini soruyor. Direksiyon setlerinde genelde "X" direksiyonun ekseni, "y" ise pedalların eksenidir. Sağ taraftaki "generic USB joystick" altındaki "X axis"'i seçerseniz sorunsuz ayarlanacaktır. İyi oyunlar diliyorum.

Sağ olun oldu.

Geri
Yukarı