Ferrari FF'in Kardaki Muhteşem Dansı

Makaleler
20
Yer
Nordschleife
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok eski bir video ancak çok güzel kareler içerdiğinden paylaşmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu 11 saniye daha çok zevk veriyor. :D
Bisikletin tekerleğinin arasına pet şişe sıkıştırıp motor sesi çıkarmaya benziyor.

Bisikletin tekerleğinin arasına pet şişe sıkıştırıp motor sesi çıkarmaya benziyor.
Çocuk ruhumuz sever öyle şeyleri. Elit ayağına zevksiz bir aracı tercih edecek halimiz yok. Ama en önemlisi hiçbir otomobil hayranı başka bir aracı hor görmez. Fazlasıyla mühendislik harikası ve göreceli olarak bunu uygun fiyata sunan bir canavarı her otomobil hayranı arzular. :)

Çocuk ruhumuz sever öyle şeyleri. Elit ayağına zevksiz bir aracı tercih edecek halimiz yok. Ama en önemlisi hiçbir otomobil hayranı başka bir aracı hor görmez. Fazlasıyla mühendislik harikası ve göreceli olarak bunu uygun fiyata sunan bir canavarı her otomobil hayranı arzular. :)
Arabayı dibine kadar alçaltıp tekerleklere 30 derece kamber açısı verip idrar sarısına boyamak zevkse iyi günler dilerim.

@Megaton Kendi bilir. Tofaş kullanan da kendi tercihine göre yaşıyor sonuçta. Kar teması olunca GT-R videosu attım ve daha zevkli dedim. Kişisel algıladı herhalde. Kırılgan bu aralar millet. :D

Öyle.
Yalnız polis gecerken de yapan harbi sarhostur ya da yüreğin alasini yemiştir

Geri
Yukarı