Ferrari FF'in Kardaki Muhteşem Dansı

Cruslan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
F-22 Raptor
Çok eski bir video ancak çok güzel kareler içerdiğinden paylaşmak istedim.

KS
Cruslan

Cruslan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
F-22 Raptor

Taptic

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Bisikletin tekerleğinin arasına pet şişe sıkıştırıp motor sesi çıkarmaya benziyor.
Çocuk ruhumuz sever öyle şeyleri. Elit ayağına zevksiz bir aracı tercih edecek halimiz yok. Ama en önemlisi hiçbir otomobil hayranı başka bir aracı hor görmez. Fazlasıyla mühendislik harikası ve göreceli olarak bunu uygun fiyata sunan bir canavarı her otomobil hayranı arzular. :)

KS
Cruslan

Cruslan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
F-22 Raptor
Çocuk ruhumuz sever öyle şeyleri. Elit ayağına zevksiz bir aracı tercih edecek halimiz yok. Ama en önemlisi hiçbir otomobil hayranı başka bir aracı hor görmez. Fazlasıyla mühendislik harikası ve göreceli olarak bunu uygun fiyata sunan bir canavarı her otomobil hayranı arzular. :)
Arabayı dibine kadar alçaltıp tekerleklere 30 derece kamber açısı verip idrar sarısına boyamak zevkse iyi günler dilerim.

Taptic

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
@Cruslan Evet, araç sahibinin zevki. Video için kamber süper, renk ne güzel mi dedim? Bu ne gerginlik böyle. Sakinleşince konuşalım. :D

Faik Şahan

Decapat
Makaleler
1
Yer
MSÜ

Faik Şahan

Decapat
Makaleler
1
Yer
MSÜ
@Faik Şahan Kendi bilir. Tofaş kullanan da kendi tercihine göre yaşıyor sonuçta. Kar teması olunca GT-R videosu attım ve daha zevkli dedim. Kişisel algıladı herhalde. Kırılgan bu aralar millet. :D

Öyle.
Yalnız polis gecerken de yapan harbi sarhostur ya da yüreğin alasini yemiştir

Yeni konular

Yukarı