Fesih Faturasını Nasıl Bulabilirim?

Galip Akcan

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir ay önce Türk Telekom'dan Türknet'e geçtim. 120 TL'ye kadar cayma bedeliniz ödenecek dediler ancak baktığımda Türk Telekom hala aynı faturayı gösteriyor. Desteğe başvurdum fesih faturasını istediler. Son faturayı da ödeyip makbuzunu gönderdim ancak belge geçersiz dediler. Fesih faturası istiyorlarmış. Bunu nasıl bulabilirim?

Yaklaşık bir ay önce Türk Telekom'dan TurkNet'e geçtim. 120 TL'ye kadar cayma bedeliniz ödenecek dediler ancak baktığımda Türk Telekom hala aynı faturayı gösteriyor. Desteğe başvurdum fesih faturasını istediler. Son faturayı da ödeyip makbuzunu gönderdim ancak belge geçersiz dediler. Fesih faturası istiyorlarmış. Bunu nasıl bulabilirim?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayın (abone numarası geçersiz diyorsa başında 0 olmadan alan koduyla telefon numarasını tuşlayabilirsin, örnek: 2121234567) sonra fatura işlemlerinden müşteri hizmetlerine bağlanın. Müşteri hizmetleri bağlandığında son faturanızı e-posta ile almak istediğini söyleyin. E-posta olarak yolladıkları faturadan PDF dosyasını indir sonra PDF'ten ilk sayfanın ssni alıp jpg olarak kaydedin. TurkNet Online işlemlerden belgelerim sayfasına girip fesih faturasını seçip yükleyebilirisinz.

Geri
Yukarı