FH 4 Deluxe paketin içinde oyun da var mı?

LwRuno

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden Forza 4 alacaktım baktım paket alırsak DLC falan veriyormuş. Deluxe almayı düşünüyorum direky bunu alırsam oyunu da veriyor değil mi? Hem oyun hem DLC'ler gelir mi yani.

Tabii ki veriyor. Değişik bir soru olarak yorumladım.

Deluxe yerine Ultimate öneririm.
Ve evet oyunu da veriyor.

Sormak istedim ne olur ne olmaz. Deluxe Edition'da para desteği sağlıyor mu sadece araç mı?

Deluxe Edition'da ek olarak car Pass geliyor, yanlış hatırlamıyorsam 42 ya da 48 araç olması lazım.

Para desteğini Ultimate Edition'da alırsınız, VIP vs. avantajları da var.

Açıkçası deluxe tavsiye etmem. Alacaksanız ultimate alın. Deluxe'ın içinde standartta farklı yalnızca car pass var ama ultime parasını gerçekten hak ediyor deluxe'a kıyasla.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 29
ultimate biraz abartı kendim oynayıp kasmak istiyorum birazda deluxe paketten araç vs gelirse yeterli
Deluxe yerine Ultimate öneririm.
Ve evet oyunu da veriyor.

Deluxe Edition'da ek olarak car Pass geliyor, yanlış hatırlamıyorsam 42 ya da 48 araç olması lazım.

Para desteğini Ultimate Edition'da alırsınız, VIP vs. avantajları da var.

Sormak istedim ne olur ne olmaz. Deluxe Edition'da para desteği sağlıyor mu sadece araç mı?

Deluxe Edition'da Car Pass veriyor. Ultimate'de ise XP ve parayı 2X ile çarpmıyor her yarıştan kazandığın ödülleri. İlla alacaksan Ultimate al derim. Kafan rahat olur.
Ultimate aldığında zaten kendin kasana kadar 1.5 sene geçer aradan bütün arabaları tamamlaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı