FH 4 yarışı geçilmiyor

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar oyuna yeni başladım daha 10 yarış olmamıştır ama geçemediğim bir yarış var. Ben ilk başta 69' dodge charger seçtim. Daha sonra bir yarışta bana yine araba seçtirdiler ve siyah bir araba seçtim. Yine daha sonra başka bir yarışa girmeden önce nasıl bilmiyorum ama yanlışlıkla Charger'i seçtim tekrar. Gelelim geçemediğim yarışa:
Abi vallahi geçemiyorum tekerler kayıyor, adamlar benden hızlı. Ne yapayım ben abi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ilk seçilen araba her zaman aşırı yetersiz ilk yarışlar için.

Ralli yarışında keşke Subaru seçseydiniz oyun başlangıcı için çok iyi olurdu. Bundan sonraki yarışlarınızı seçtiğiniz ralli arabası ile yapın. İster yol ister toprak yarışı olsun.

Charger'a göre çok daha hızlı olacağından ve yol tutuşu daha iyi olduğundan dolayı çok daha kolay geçersin.

Sezon değişiminden sonra Charger'i modifiyelersin.

Ben ilk başta Charger ile başladım sonra Focus Rs'e geçtim Steam versiyonunu aldığımda.

160k var ama böyle gözüküyor. Offline mod bu arada.
resim_2021-04-16_114132.png

Dosya Ekleri

• resim_2021-04-16_114001.png
    resim_2021-04-16_114001.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 19
AWD araba alın, ayarlardan çekiş kontrolünü açın, yol tutuşuna dikkat edin E63, RS6, RS4 gibi araçlar ile yarışın. Arkadan çekişli arabalar gücü yüksek ise kayar.

O ilk seçilen araba her zaman aşırı yetersiz ilk yarışlar için.

Ralli yarışında keşke Subaru seçseydiniz oyun başlangıcı için çok iyi olurdu. Bundan sonraki yarışlarınızı seçtiğiniz ralli arabası ile yapın. İster yol ister toprak yarışı olsun.

Charger'a göre çok daha hızlı olacağından ve yol tutuşu daha iyi olduğundan dolayı çok daha kolay geçersin.

Sezon değişiminden sonra Charger'i modifiyelersin.

Ben ilk başta Charger ile başladım sonra Focus Rs'e geçtim Steam versiyonunu aldığımda.

Ralli yarışındaki lancia da çok iyi bir ralli arabasıdır Subaru olmasına gerek yok.

Ralli yarışındaki lancia da çok iyi bir ralli arabasıdır Subaru olmasına gerek yok.

Subaru'ya 20-30k yatırdıktan sonra çoğu şeyi fulleniyor o yüzden Subaru dedim.

En azından hızlanma 10 yol tutuşu da 9'a veya 9 üzerine çıkıyor.

Geri
Yukarı