FH 5 Orijinal ve korsan oyun arasında performans farkı var

İşletim sistemi
Windows 10
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da aynı ayarlarda korsan sürümün performansı, ikisi de offline modda. Kullanım ve frekans farkı ortada. Orijinal oyun crack koruması ya da başka bir nedenden dolayı çok daha ağır yük bindiriyor. Umarım düzelir.

Ultra ön ayarlarda. High ile de denedim haritada online sürücüler olunca performans kötüleşiyor. Ek olarak da oyundan atma sorunu yaşıyorum. Acaba Steam sürümü ile Microsoft Store sürümü farklı olabilir mi performans vs. anlamında ?

Eki Görüntüle 1224937

Bu işlemci kullanımı normal değil diye düşünüyorum.
Videolardan gördüğüm kadarıyla sizin sisteminizle oldukça rahat oynanması gerekiyor oyunun. İki sürüm arasında pek fark olduğunu sanmıyorum oyun yeni çıktığı için. Oyundan atma sorunu neyden kaynaklı? İnternet hatası mı veriyor yoksa başka bir şey mi oluyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videolardan gördüğüm kadarıyla sizin sisteminizle oldukça rahat oynanması gerekiyor oyunun. İki sürüm arasında pek fark olduğunu sanmıyorum oyun yeni çıktığı için. Oyundan atma sorunu neyden kaynaklı? İnternet hatası mı veriyor yoksa başka bir şey mi oluyor?

Direkt gidiyor oyun kapanıyor yani. 2. video bana ait zaten hocam. Anlamadım gitti neden böyle oluyor.

Direkt gidiyor oyun kapanıyor yani. 2. video bana ait zaten hocam. Anlamadım gitti neden böyle oluyor.
Grafik ayarlarında CPU'ya yüklenen ayarları kısıp deneyebilirsin, ayarın üstüne geldiğinde o ayar için hangi parçanın kullanıldığı yazıyor. Ben de 1-2 kere crash yedim, oyun yeni olduğu içindir muhtemelen, daha tam oturmamış.

FH4'de de Steam sürümünde problem vardı. FH5'de de vardır diye tahmin ediyorum.
Ama Microsoft sürümüne sahibim. Tam tersi bir durum var gibi. Muhtemelen yeni çıktığı için birtakım sorunlar var.

Ama Microsoft sürümüne sahibim. Tam tersi bir durum var gibi. Muhtemelen yeni çıktığı için birtakım sorunlar var.
Xbox One üzerinde oynuyorum ben oyunu. Grafik paketleriyle de ilgili bazı yerlerde hata var. FH4 hiç böyle çıkmamıştı örneğin.

Geri
Yukarı