FH4 değer mi?

Metehan_5678

Centipat
Daha fazla  
7 sınıfa gidiyorum ve FH4 almak istiyorum. Herkes Ultimate'i al diyor. Sizce indirime girince değer mi almaya? Seneye de sınav telaşından en fazla 1 veya 2 saat girebilirim. Bu Ultimate ne yarar sağlıyor bir de FH5 yakın zamanda çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
FH4 Ultimate Edition 82.5₺'ye almıştım nisan ayında. Bu fiyata çok çok iyi. Tekrar indirime girerse ve yarış oyunlarını seviyorsan kaçırma.

Ultimate de VİP DLC si geliyor, her yarıştan neredeyse iki katı para kazanıyorsunuz. Bedava evler veriyor. Ayrıca Ultimate ile bir sürü araba geliyor.

7 sınıfa gidiyorum ve FH4 almak istiyorum. Herkes Ultimate'i al diyor. Sizce indirime girince değer mi almaya? Seneye de sınav telaşından en fazla 1 veya 2 saat girebilirim. Bu Ultimate ne yarar sağlıyor bir de FH5 yakın zamanda çıkar mı?
Sınav senen olduğu için almanı önermem bağımlılık yapabilir. Sınavdan sonra rahat rahat oynarsın.

Sınav senen olduğu için almanı önermem bağımlılık yapabilir. Sınavdan sonra rahat rahat oynarsın.

Aslında yarış oyunlarını seviyorum ve Ultimate de bayağı özellik var zaten yaklaşık günde 1-2 saatten fazla giremem genellikle tatilde girebilirim en çok ve sınav senesinin sonrasında da oynamaya devam edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı