FH4 UE ve PES 2021 hesabı kaç TL eder?

70-100 arası bir fiyata koyup bekletebilirsin acelen yoksa. Yakın zamanda indirim olduğu için alıcı bulman zor şimdilik. Elinde tutman lazım hesabı bir süre.

Düşündüğüm fiyat zaten 70-90 TL arası. Fazla mı olur?
Oyunun kendisini satmıyorsunuz, hesap satıyorsunuz. Her an asıl hesap sahibinin söz konusu hesabı müşterinin elinden alabilme ihtimali mevcut. Bu sebeple fiyatın düşük olması doğal.
Hocam referanslarım mevcut. 2 FIFA hesabı sattım forumda. İkinci el bölümüne açtığım 2 konudan referanslarımı okuyabilirsiniz.

Hesap başka birinin hesabı olduğu için 20-50 TL arası satabilirsin bence fazlası abartı olur
Hocam saçmalamayın ya? Hesap benim hesabım? E-posta ile devredeceğim? Oyunun en boş hali indirimde iken 60 TL'ye satıldı ne 20 TLsi

Daha önce forumda yapmış olduğum satışlar: Alıcı arkadaşlara referans sorabilirsiniz.
Sen bana göre başkası oluyosun :d
20 liraya hesap satacak enayi bulun ondan alın o zaman.
70-100 arası bir fiyata koyup bekletebilirsin acelen yoksa. Yakın zamanda indirim olduğu için alıcı bulman zor şimdilik. Elinde tutman lazım hesabı bir süre.
Sanırım böyle yapmam en iyisi. Teşekkürler hocam.

Daha önce forumda yapmış olduğum satışlar: Alıcı arkadaşlara referans sorabilirsiniz.

20 liraya hesap satacak enayi bulun ondan alın o zaman.

Hiç internette Forza Horizon 4 hesapları araştırmayı denedin mi? Genellikle 20 30 TL civarı

Hiç internette Forza Horizon 4 hesapları araştırmayı denedin mi? Genellikle 20 30 TL civarı
Şu 1 milyon kişinin girip çıktığı ortak hesaplardan mı bahsediyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı