FH4 yarışa sürekli arkada başlanıyor

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Abi, karşımdaki adamın ivmesi çok fazla zaten. Virajlarla dolu yol var. Ben en hep arkalarda başlıyorum.

Multiplayer girdiğinde kura sistemi random başlangıç seçer. Single player yarışlarda ise her zaman arkalardan başlarsınız. Qualification sistemi olmayan her yarış oyunu böyledir benim bildiğim?

Multiplayer girdiğinde kura sistemi random başlangıç seçer. Single Player yarışlarda ise her zaman arkalardan başlarsınız. Qualification sistemi olmayan her yarış oyunu böyledir benim bildiğim?

Çok saçma bence. Yarışı 3. taş çatlasın 2. olarak bitirebiliyorum hiçbir yere çarpmadan gitsem de.
Drivatar zorluğunu azaltın.
O zaman öne mi alıyor?
Drivatar zorluğunu azaltın.
O zaman öne mi alıyor?

Zorluk önemli ancak doğru ve denk (kısaca kontrol edebildiğiniz araçlar) araçla her yarışta 1. olabilirsiniz. Genel olarak mı böyle yoksa toprak yarışı vs. de mi zorlanıyorsunuz ?

Zorluk önemli ancak doğru ve denk (kısaca kontrol edebildiğiniz araçlar) araçla her yarışta 1. olabilirsiniz. Genel olarak mı böyle yoksa toprak yarışı vs. de mi zorlanıyorsunuz?

Genelde böyle oluyor. Adam virajdan çıktığı gibi uçup gidiyor. Ama ben inadıma yenik düşüp zorluğu düşürmüyorum, sonuç olarak bir yarışı yarım saatte bitiriyorum.

Hocam botlarla oynuyorsanız en zorda yarış kazanmanız imkansıza yakın çünkü botlar kontrol bayraklarının içinden geçmese bile onlar geri atılmıyor. Sanırım bir de botlar normal oyuncu gibi oynamıyor yani arabaları bir garip viraj dönerken normal bir araba gibi dönmüyorlar.

Hocam botlarla oynuyorsanız en zorda yarış kazanmanız imkansıza yakın çünkü botlar kontrol bayraklarının içinden geçmese bile onlar geri atılmıyor. Sanırım bir de botlar normal oyuncu gibi oynamıyor yani arabaları bir garip viraj dönerken normal bir araba gibi dönmüyorlar.

En üstüne bir altında oynuyorum, eskiden en üstte oynuyordum ama cidden imkansız olmaya başlayınca bir tık düşürdüm.

Virajları dönerken vakit kaybediyorsunuz büyük ihtimalle. Dönüş esnasında gaza daha az oranda basmanız gerekiyor. Eğer tamamen fren yapar ve gazı keserseniz tekrar ivme yakalayana kadar 1.5-2 saniye vakit kaybedebiliyorsunuz.

Ya da dönüş konusunda pratik yapın. Frene basıp vites 2'ye düştükten sonra gaza basın. Araç biraz kayıyor ama daha çabuk toparlıyor.

Geri
Yukarı