FHD, 144 Hz, 27" Monitör Tavsiyesi

Son düzenleme:
Nasıl sayabiliyor sunuz acaba 27 inc 1080p curved monitör kullandım söz konusu bile değil bence piksel sırıtması ha sağ altda saat tarih vb şeyler de belli oluyor ama 24 inc de de oluyor o piksel sırıtması ayrıca 1080p 144 hz de ilerde pubg apex csgo gibi oyunlar da çok performans artışı sağlar

Ekran kartını uzun bir süre değiştirmeyeceğim diyorsan 1440p'ye bulaşmanı önermem. 1080p videolar sıkıntı yaratmıyor ama 1440p monitörde 1080p oyunlar netlikten uzak çamur gibi görüntü veriyor. Kısa süre içinde 2000 serisine geçeceğim diyorsan 1440p ileri dönük güzel bir tercih olur. Onun dışında al 1080p 27" VA bir monitör keyfine bak.(27" 1080p monitorler) buradan da bütçene uygun olmayanları eleyerek bir tercih listesi çıkar. Özellikle ölü pixel çıkması durumunda iade kabul edebilecek mağaza olanları belirle sıkıntısız şekilde kullan.
Önerileri soracak olursan:
Asus VG279Q :Ips olması görüş ve renk canlılığı olarak tatmin eder.(6bit+FRC yerine gerçek 8 bit olmasını isterdim.)
Samsung C27FG73 :Quantum dot özelliği ile renkler bunda da oldukça canlı
Son olarak bütçe müsait olduğu sürece yüksekliği ayarlanabilir ve dönme kabiliyeti olan monitör seçmede fayda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı