Fiber altyapı başvurusu adımları nelerdir?

OneDie

Hectopat
Arkadaşlar ADSL kullandıgım için oyun içerisinde çok fazla pinglenme oluyor fibere başvurmak istiyoruz bizim yapmamız gereken şeyler nelerdir?

Arkadaşlar ADSL kullandıgım için oyun içerisinde çok fazla pinglenme oluyor fibere başvurmak istiyoruz bizim yapmamız gereken şeyler nelerdir?

Fiber altyapı yoksa bu zamana kadar gelmediğine göre bundan sonrada gelmesi biraz zor.
VDSL/Hipernet başvurusu yapabilirsiniz.
İlgili bölge müdürlüğüne dilekçe bırakabilirsiniz ya da Cimer üzerinden şikayetinizi iletebilirsiniz.
Bunlar dışında yapabileceğiniz bir yöntem maalesef yok.

Son düzenleme:
Fiber altyapı yoksa bu zaman kadar gelmediğine göre bundan sonrada gelmesi biraz zor.
VDSL/Hipernet başvurusu yapabilirsiniz.
İlgili bölge müdürlüğüne dilekçe bırakabilirsiniz ya da Cimer üzerinden şikayetinizi iletebilirsiniz.
Bunlar dışında yapabileceğiniz bir yöntem maalesef yok.
Bireysel fiber çekilmez. VDSL altyapısı için başvurmak arkadaşında dediği gibi daha mantıklı. Cimer daha net bir çözüm sunabilir. Dilekçi işi biraz kumar, pek umursanmıyor. Ha yarın ha haftaya diye diye zaman geçirtiyorlar.

Bireysel fiber çekilmez. VDSL altyapısı için başvurmak arkadaşında dediği gibi daha mantıklı. Cimer daha net bir çözüm sunabilir. Dilekçi işi biraz kumar, pek umursanmıyor. Ha yarın ha haftaya diye diye zaman geçirtiyorlar.

Ben Cimer sayesinde bulunduğum semte VDSL getirebildim. Erişime açılması yaklaşık 8-9 ay sürdü. Bu yola girecek herkese sabır diliyorum kolay iş değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı