Fiber Altyapı isteği

qneach

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an oturduğum evin hemen kapını önüne kadar fiber altyapım var ancak apartmanda yaşadığımdan ve çoğunluklu yaşlılar olduğundan apartmana çektiremeyeceğimi düşünüyorum. Sadece benim olduğum daireye çektirme olanağım var mı? Varsa benden ne kadar bedel alırlar?

Merhaba. Şu an oturduğum evin hemen kapını önüne kadar fiber altyapım var ancak apartmanda yaşadığımdan ve çoğunluklu yaşlılar olduğundan apartmana çektiremeyeceğimi düşünüyorum. Sadece benim olduğum daireye çektirme olanağım var mı? Varsa benden ne kadar bedel alırlar?
İmza toplamak gerekir dedi bana Superonline ekibi.

Sadece sizin için özel olarak apartmana bağlatmak için maliyet alabilirler belki. Ancak apartmandan birkaç kişi daha internet aboneliği için fiber istediğini belirtirse ücretsiz bir şekilde bağlanacaktır muhtemelen. İlgili firmanın müşteri hizmetlerini veya genel müdürlüklerini arayarak detaylı bilgi almanızı öneririm.

Kapınızın önünden geçen fiberi size çekmezler. Yeniden hat çekmeleri gerekiyor.

Sadece binada siz kullanacaksanız kurumsal müşteri olmanız gerekli başka yolu yok.

Tüm binaya gelsin, bireysel kullanayım derseniz en yakın TT ilçe müdürlüğüne gidip dilekçe vermeniz lazım. Çekerler veya çekmezler müdürlüğe kalmış.

Geri
Yukarı