Fiber internet destekleyen modem tavsiyesi

Deli Baykuş

Hectopat
Merhaba İnternet bağlantım ile ilgili bir sorun yaşıyorum. İnternet hızım ve ağ kopması gibi sorunlarla karşılaşıyordum. Bu sorunlar sebebiyle bağlı olduğum iletişim şirketiyle bir görüşme yaptım. Bana Modeminizin abone olduğunuz hızı desteklenmediği söylendi. Bu sorunlarla karşılaşmamam için fiber internet hızını destekleyen bir modem almam gerektiği söylendi.
İşimi görebilicek bir modem önerirseniz sevinirim.

Şu an kullanmakta olduğum modemin marka modeli: Tp link td-w8901g

Elinizdeki modemin ADSL2+ desteği var. Neden modem değişimi denmiş anlamak güç. VDSL'e geçmiş olabilir mi altyapı? Firma hangi firma?

Hoşgeldin Recep abi. Firma Tabikide TTnet VDSL Destekli modeme geçmemi istemiş olabilirler. Fakat altyapı sorunu yaşama şansım yokmu. Benim anlamadığım 20 mbps internet hızım var. Bir sene boyunca aynı modem le sorunsuz 2.5 Mb hız ile indirme yaptığım internet birden nasıl sorun olduda adsl desteklemiyo dendi. İşin şüpheli kısmı sizin modeminiz desteklemediği için hızınızı 15 mbps hız a indirdik demeleri.

Öneri için saol recep abi. Gerekli bilgileri aldim. VDSL destekli bir modeme geçmem gerekiyormus. Altyapinin desteklendigi söylendi. Bu konuda VDSL destekleyen standart fiyatli bir modem önerebilirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı