Fiber internet için modem önerisi

Genzonzi

Picopat
Fiber internet bağlatacağım fakat modemi kendim almak istiyorum. Lütfen bilgisi olanlar bu konuda yorum yaparsa sevinirim. Hangi modemi önerirsiniz? Bütçe tarzı bir şey yok üst düzey bir şey istemiyorum ama dandikte olmasın. Tek isteğim internetimi rahatça kullanabilmek ve modem kaynaklı sorunlar yaşamamak. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Düşenen Adam

Centipat
Fiber internet bağlatacağım fakat modemi kendim almak istiyorum. Lütfen bilgisi olanlar bu konuda yorum yaparsa sevinirim. Hangi modemi önerirsiniz? Bütçe tarzı bir şey yok üst düzey bir şey istemiyorum ama dandikte olmasın. Tek isteğim internetimi rahatça kullanabilmek ve modem kaynaklı sorunlar yaşamamak. Şimdiden teşekkür ederim.
Fiber internet bağlattığınızda internet servis sağlayıcınız kendisi veriyor diye biliyorum. O süreçte kullanmanız için.

Düşenen Adam

Centipat
Onlar mı vermesi gerekiyor ? Netspeed'e kayıt olmak istiyorum. Mecbur onların verdiğini mi kullanacağım ? Yani 4 ay için 300 tl vereceğim ve iptal edersem parayı geri iade ediyolar mı ?
Hayır ücretli değil diye biliyorum. Siz abone olduğunuz süreç boyunca ücretsiz kullanıyorsunuz. Abonelik iptali durumunda modemi alıyorlar. Siz yine de sitesine girip bakın ya da direkt müşteri hizmetlerini arayıp modem hakkında bilgi alın.
Hayır ücretli değil diye biliyorum. Siz abone olduğunuz süreç boyunca ücretsiz kullanıyorsunuz. Abonelik iptali durumunda modemi alıyorlar. Siz yine de sitesine girip bakın ya da direkt müşteri hizmetlerini arayıp modem hakkında bilgi alın.
Şurada yazıyormuş.

EFE_KAYGISIZ

Hectopat
Servis sağlayıcının verdiği modemi almak istemiyorum. Modemi kendim almak istiyorum. Servis sağlayıcının verdiği modemin kalitesine güvenmiyorum. Bütçe 200TL kronik sorunu olmasın yeter.

Düşenen Adam

Centipat
Servis sağlayıcının verdiği modemi almak istemiyorum. Modemi kendim almak istiyorum. Servis sağlayıcının verdiği modemin kalitesine güvenmiyorum. Bütçe 200TL kronik sorunu olmasın yeter.
Onların verdikleri modemin satın alacaklarınızdan farkı yok ki. Sanırım Türk Telekom yazılımı değiştirip veriyor fakat normal modemler. Türknetten modem aldım ben Türknete geçtikten sonra. Gayet iyi modem ve hiç sorunu yok. Önyargılı olmayın, size sundukları modemi inceleyin internetten. Kötü ise sonra düşünürsünüz.

NYTMARE

Attopat

Tam olarak bütçe vermediğin için benim önerim bu olacaktır çünkü sağladığı özellikleri bu kadar ucuza veren başka cihaz yok.

Yeni konular

Yukarı