Fiber internet için Türk Telekom mu Millenicom mu?

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    20
  • Anket kapandı .

qbK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, binamızda fiber altyapısı var. 100 Mbps'e kadar hız alabileceğim görünüyor. Millenicom'da istediğim paket 99,90 TL iken Türk Telekom'da 159,90 TL ve 24 ay taahhüt istiyorlar. Online oyunları çok oynadığım için ping değerleri benim için önemli. Bu nedenle Millenicom fiyat olarak ve taahhüt istemediği için daha cazip gelse de kararsız kalıyorum. Sizce hangi firmayı tercih etmeliyim? Ayrıca ilk defa fiber internet bağlatacağım için uygun modemim yok. Sizce firmanın verdiği modem kullanılabilir mi yoksa kendim modem almalı mıyım? Kendin al derseniz modem önerisinde bulunmanızı rica ediyorum.

Edit: Tokat'ta yaşıyorum. Millenicom kullanıcıları deneyimlerini yazarsa sevinirim.

Son düzenleme:
İki firma da aynı modemi ek ücretle Fibernet için zorunlu olarak veriyor. Taahhütsüz olduğu için ilk önce Millenicom’u denemelisin. Sonra NetSpeed gibi firmaları da deneyip memnun kalmazsan en son Türk Telekom’a başvur.

Başka bir seçeneğin varsa hiçbiri! Kablonet tavsiye ederim. Ping değerleri için. Ama başka alternatif yoksa taahhüt istemeyen tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı