Fiber İnternet Modem Önerisi

PiyazBey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar,
Eski modemimin bozulması sonucunda yeni bir modem almak istiyorum fakat takıldığım bir nokta var. Kullandığım internet Fiber 100 mbit.
AlAcağım modemin ADSL+2 olmasıyla VDSL olması ne fark yaratacak? Eski kullandığım modemim de adsl+2'ydi. Hız testlerinde her zaman 90 mbit çıkıyordu ve hızından gayet memnundum. Sonuç olarak VDSL mi ADSL mi almam gerekiyor ? Yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim modem bugün alınacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiber kullanıyorsan ikisi ile de uzaktan yakından alakan yok. Fiber destekli router alacaksın.

Fiber kullanıyorsan ikisi ile de uzaktan yakından alakan yok. Fiber destekli router alacaksın.
Sitenin internetini kullanıyorum
Tp-link Tl-wr841n bunu önerdiler bunun biraz daha üst modeli var mı ?

Ben birazdan modem yada router almaya gidicem ve sinyal gücü yükse bir cihaz istiyorum yardımcı olabilicek misiniz ? Nasıl bir model almam gerekiyor bazı yerlerde adsl2+ yazıyor sizde şimdi fiber destekli bir router alamam gerektiğini söylediniz. Site de malesef söylediğim modelin dışında bir bilgimiz yok diyip geçiştiriyorlar .

Size kısaca şunu soriyim Asus DSL-N12E 300Mbps EWAN Fiber Destekli ADSL2+ Modem Fiyatı bunu alsam dediğinizi yapmış olurmuyum evde wifi biraz sıkıntı oldugu içi bunu antenleri 2 db
ek olarak TP-LINK TD-W8968 300Mbps N Kablosuz 4-Port 2x5dBi Fiyatı buda olur mu yada TP-LINK TD-W8970 300MBPS WIRELESS GIGABIT ADSL MODEM - Teknosa sizin önerdiğiniz 150 tl civarı bir model varsa ? Bugün bu işi halletmek zorunda olduğum için ısrarcıyım :)

Yardımcı olabilicek kimse yok mu malesef .

?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı