Fiber internete erişmek için neler yapılmalı?

Onurga

Hectopat
Evimizin bulunduğu sokakta bazı işlemler yapılıyordu, sorduğumda fiber altyapı döşendiği söylendi Telekom tarafından. Benim fiber internete erişebilmem için hangi işlemleri yapmam gerekmekte? Şu anda TurkNet kullanmaktayım. Kısa bir şekilde bilgi alabilirsem çok mutlu edersiniz ^^ Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evimizin bulunduğu sokakta bazı işlemler yapılıyordu, sorduğumda fiber altyapı döşendiği söylendi Telekom tarafından. Benim fiber internete erişebilmem için hangi işlemleri yapmam gerekmekte? Şu anda TurkNet kullanmaktayım. Kısa bir şekilde bilgi alabilirsem çok mutlu edersiniz ^^ Teşekkürler.
Musteri hizmetlerini arayin.

Evimizin bulunduğu sokakta bazı işlemler yapılıyordu, sorduğumda fiber altyapı döşendiği söylendi Telekom tarafından. Benim fiber internete erişebilmem için hangi işlemleri yapmam gerekmekte? Şu anda TurkNet kullanmaktayım. Kısa bir şekilde bilgi alabilirsem çok mutlu edersiniz ^^ teşekkürler.

TurkNet'te iseniz direk TurkNet ile görüşüp fiber pakete geçin daha iyi olacaktır. Keza Türk Telekom'un sıkıntıları saymakla bitmiyor.

TurkNet'te iseniz direk TurkNet ile görüşüp fiber pakete geçin daha iyi olacaktır. Keza Türk Telekom'un sıkıntıları saymakla bitmiyor.
Alt yapımı sorguladığımda halen daha bir değişim göremiyorum. bu normal mi yoksa belirli işlemler sonrasında mı altyapıya erişimimi sağlayacaklardır? Bilgilendirme için teşekkür ederim ^^
Ama olursa Turknet'e veda etmeyi düşünüyordum, bununla da çokça sıkıntılar yaşadım :(
Musteri hizmetlerini arayin.
keşke ulaşabilsem... çile ulaşmak gerçekten.

Altyapı güncellemesi diğer firmalarda 1-2 haftayı bulabilir malum pandemi nedeniyle zaten işler ağır yürüyor.

İnternet Firmalarının altyapı sorgulama sitelerinden kontrol et fiber altyapının hangisinde olup olmadığını. Bildiğim en yaygın fiber ağ Türk Telekom, SuperOnline sonrada belli bölgelerde TurkNet'in kendi fiber altyapısı var.

Altyapı güncellemesi diğer firmalarda 1-2 haftayı bulabilir malum pandemi nedeniyle zaten işler ağır yürüyor.
bu aslında yeni olay değil sanırım 1-1.5 ay gibi bir süreç geçti üzerinden ancak halen daha herhangi bir yerden bilgi alamadım maalesef. Bazı arkadaşlarım şubelerden başvuru yapmam gerektiğini söyledi ancak malum bu zamanlarda da çıkamıyoruz asla.
İnternet Firmalarının altyapı sorgulama sitelerinden kontrol et fiber altyapının hangisinde olup olmadığını. Bildiğim en yaygın fiber ağ Türk Telekom, SuperOnline sonrada belli bölgelerde TurkNet'in kendi fiber altyapısı var.
Her birinden baktım ancak hepsinde aynı..
Türk Telekom'u aradım ve kapasitenin dolu oluğundan bahsettiler, sanırım başka bahara kaldı artık...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı