Fiber interneti Keenetic Giga AC 1300 routera bağlama

MTN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an VDSL bağlantım var ve internet için TP-Link TD9970V3 Modemini köprü modunda kullanarak bütün işlemleri Keenetic Giga AC 1300 Router'a yaptırıyorum. Fiber internete geçersem bu işlemi nasıl yapabilirim? Routerda fiber portu var(tabi en sağdaki port o ise) fakat modemde yok. Yeni bir modem almadan fiber bağlantı sağlamanın bir yolu var mı?

1607209077276.png

Şu an VDSL bağlantım var ve internet için TP-Link TD9970V3 Modemini köprü modunda kullanarak bütün işlemleri Keenetic Giga AC 1300 Router'a yaptırıyorum. Fiber internete geçersem bu işlemi nasıl yapabilirim? Routerda fiber portu var(tabi en sağdaki port o ise) fakat modemde yok. Yeni bir modem almadan fiber bağlantı sağlamanın bir yolu var mı?

Eki Görüntüle 766732
Dönüştürücü alman lazım. Cihaza fiber girecek çıkışı ethernet ile olacak. Bu modemde fiber girişi mevcut değil.

Dönüştürücü alman lazım. Cihaza fiber girecek çıkışı Ethernet ile olacak. Bu modemde fiber girişi mevcut değil.

Modem yine şart diyorsunuz yani. 100 Mbit'te bir kayıp yaşar mıyız peki dönüştürücü ile? Fiber Dönüştürücü fiyatlarına baktım da 200-300₺ civarları gözüküyor. Galiba direkt fiber bağlanabilen modem alabiliriz onun yerine :D

Geri
Yukarı