Fiber İSS tavsiyesi

Hyena.

Decapat
Yeni bir apartmana taşındık. Binaya Türk Telekom ekipleri fiber altyapı çekmişler ve şimdiye kadar da Türknet kullanıcısıydım. Sizden isteğim Türk Telekom'a hiç bulaşmadan Türknet tarzında ancak fiber hizmetini sunabilecek bir İSS tavsiyesidir. Malûm Türknet fiber hizmeti sunamıyor. Telekom altyapısı kullanan bir İSS tavsiyesi ve yorumu bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netspeed, Milleni üzerinden hizmet alabilirsiniz.
Maddi imkanınızın yettiği en yüksek hızlı paketi almanızı öneririm.
Türknet fiber desteği sunamadığını söylemişti, sanırım bu iki firma sunuyor. Maksimum 76 TL civarında dolanan bir paketi alabilirim. Fiber destekleri ne durumda acaba? Vdsl gibi kopma sorunu yaşatmaz umarım. Ayrıca müşteri destekleri mevcut mu?
Yakınızda bir binada KabloNet var ise bina sakinlerinin toplu dilekçesi işe yarıyabilir.
Maalesef mahalle genelinde mevcut değil. Biraz daha zengin mahallelerde hizmet veriyorlar.

TurkNet ve Milleni'nin müşteri hizmetleri var ama sadece kayıt açıp işlem durumu hakkında bilgi veriyor, teknik bilgileri yok.

Sizin TurkNet'te kendinizin açtığı kayıtı iki firmada MH açıyor.
Muhattap bazında söylemiştim başkan. Telefon üzerinden arayıp ulaşmak mümkün değildi Türknet'te. Sanırım Milleni'de öyle. Derdim MH değil fakat 70-80 TL arasında en aşağı 35 mbit hizmet sunan bir firma gerekiyor. Milleni'de fiyatlar yüksek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı