Fiber kutu bağlantısında füzyon tamamlanmış mı?

koenigss

Decapat
Binama yaklaşık 1 hafta önce kutu koyuldu. Kutu içinde birkaç kablo gördüm fakat tam anlamıyla bağlantıların tamamlanıp tamamlanmadığını anlayamadım. Füzyon işlemi tamamlanmış mı? Altyapım hala aktif görünmüyor. Bu süreçten sonra ne yapılacak?

EEF1D5B0-96FB-466E-B9C8-5D5FDF7ECEDE.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Binama yaklaşık 1 hafta önce kutu koyuldu. Kutu içinde birkaç kablo gördüm fakat tam anlamıyla bağlantıların tamamlanıp tamamlanmadığını anlayamadım. Füzyon işlemi tamamlanmış mı? Altyapım hala aktif görünmüyor. Bu süreçten sonra ne yapılacak?

Eki Görüntüle 1529023
Kasetin arkasını da görebilsem daha net konuşurdum ama fotoğrafta görünen kırmızı pigtaile istinaden tamamlanmış diyebilirim. Bir aksilik olmazsa 10-15 gün içinde aktif olur diye düşünüyorum. Şu aşamada yapmanız gereken bir şey yok. Altyapı aktif olduktan sonra abonelik başvurusu yapabilirsiniz. Kuruluma gelen ekip dairenize OBK çekebilir de çekmeyebilir de. Çekmeyip "iç tesisatı halledin biz sonra kuruluma gelelim" denirse OBK talep edip bir elektrikçiye çektirebilirsiniz. Aslında çok kolay bir işlem olduğu için elektrikçiye para vermeye de gerek yok kendiniz çekebilirsiniz.

Geri
Yukarı