Fiber Modem ADSL Hatta Çalışır Mı?

BurakAcar

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Fiber modem var evimde memlekete giderken bu modemi götürsem çalışır mı? Fotoğraf yükledim arkası böyle yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 1.394
Normalde fiber internet altyapısı olan bölgelerde ADSL internet hizmeti verilmez. Ya vdsl alırsınız ya da fiber bir taşınma adres değişikliği gibi durum yaşanırsa hattın yeni nakil yapılacağı adreste fiberin olmaması durumunda ADSL internet hizmetine dönüştürerek sağlanır. Abone doğal olarak Fiber internetten ADSL internete geçmiş olur. Böyle bir durum yaşandığında Fiber modeminizi ADSL internet hattınızda kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Fiber çalıştıran modem ADSL de çalıştırır VDSL'de çalıştırır. Fakat ADSL veya VDSL olan her modem Fiber çalıştıracak diye bir şey yok.

Merhaba arkadaşlar. Fiber modem var evimde memlekete giderken bu modemi götürsem çalışır mı? Fotoğraf yükledim arkası böyle yardımcı olursanız sevinirim.
Şu anda elimdeki normal fiber olayan modem sorunsuz çalışıyor fakat Wi-Fi menzili vs. yetersiz kalıyor.
Tesadüfen elime arkadaşa ait ilk fotoğraftaki modemin aynısıdan geçti. Bende aynı soruyu soracaktım.
Dışarıdan gelen DSL kabloyu herhangi bir şekilde aparat ile vs. bağlayabilir miyim yoksa şu andaki modemimden wan üzerinde köprüyle interneti ona aktarabilir miyim?

Şu anda elimdeki normal fiber olayan modem sorunsuz çalışıyor fakat Wi-Fi menzili vs. yetersiz kalıyor.
Tesadüfen elime arkadaşa ait ilk fotoğraftaki modemin aynısıdan geçti. Bende aynı soruyu soracaktım.
Dışarıdan gelen DSL kabloyu herhangi bir şekilde aparat ile vs. bağlayabilir miyim yoksa şu andaki modemimden wan üzerinde köprüyle interneti ona aktarabilir miyim?
çözebildiniz mi olayı şuanda benimde aynı sorunum var

Geri
Yukarı