Fiber Türk Telekom vs Fiber Superonline

Ederleyzi

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba Millenicom tarafında sorgulama yaptığımda alabileceğim hızlar bunlar olarak gösteriyor iki Paket'de 150 TL ücret istiyor sizce hangisini seçmeliyim?
Turkcell tarafına aklım kayıyor ama bir de sizden fikir almak istedim Turkcell fiber kullanan arkadaşlar lütfen aldığı hızı atabilir mi acaba?

TTNet Fiber
HEP YALNIZ.PNG

Turkcell Superonline Fiber
turkcell.PNG

Altyapı sorgulama yapacağım daha sağlam siteler varsa önerebilirsiniz teşekkür ederim.

İkiside aynı altyapıyı kullanıyor. Ben Superonline 8mbps internet kullanıyorum. 6mbps'nin üzerini yalnızca geceleyin görebiliyorum.
Tercih sizin.
Fakat bu oturduğunuz yere de bağlı.

Yıllardır Turkcell kullanıyorum. Türk Telekom paketlerine baktım, Turkcell'den daha pahalı. Ayrıca Turkcell'in teknik servis de iyi. Bugün internet gitti desem 2 güne geliyorlar. Ben memnunum ama teknik servis şehirden şehre değişebilir.

İkiside aynı altyapıyı kullanıyor. Ben Superonline 8mbps internet kullanıyorum. 6mbps'nin üzerini yalnızca geceleyin görebiliyorum.
Tercih sizin.
Fakat bu oturduğunuz yere de bağlı.
Superonline Fiber olarak kendi ayrı altyapısını kullanıyor sadece ADSL -VDSL olarak aynı altyapı altındalar diye biliyorum.

Turkcell Superonline kullanıyorum. Memnunum. Tavsiye ederim. Aldığım hız ise 100 MB indirme, 20 MB yükleme.

Yıllardır Turkcell kullanıyorum. Türk Telekom paketlerine baktım, Turkcell'den daha pahalı. Ayrıca Turkcell'in teknik servis de iyi. Bugün İnternet gitti desem 2 güne geliyorlar. Ben memnunum ama teknik servis şehirden şehre değişebilir.

Turkcell Superonline kullanıcısıyım. Birkaç gündür İnternet kopuyordu ara ara ve bu bayağıdır yaşanıyordu bir ara düzelttiler uzaktan bir şeyler yaptılar düzeldi ama yine aynı olmaya başladı geçen gün aradım ve modemimizin arızalı olduğunu acil kısmına kaydettiğini ve Mesai saatlerinde geleceklerini söyledi bu olay cumartesi yaşandı. İki gün geçti sözde bugün de geleceklerdi ama gelen giden olmadı. Bursa Osmangazi'deyim sanırım altyapı TT'un olduğu için onlar gelecekmiş. Yani böyle bir durum yaşıyorum anlatmak istedim eğer böyle bir şey yaşarsanız biraz beklemeniz ve sabırlı olmanız gerekiyor sanırım...
Turkcell Superonline kullanıyorum. Memnunum. Tavsiye ederim. Aldığım hız ise 100 MB indirme, 20 MB yükleme.
Fiyat nedir acaba? Paketinizin linki var mı?

Turkcell Superonline kullanıcısıyım. Birkaç gündür İnternet kopuyordu ara ara ve bu bayağıdır yaşanıyordu bir ara düzelttiler uzaktan bir şeyler yaptılar düzeldi ama yine aynı olmaya başladı geçen gün aradım ve modemimizin arızalı olduğunu acil kısmına kaydettiğini ve Mesai saatlerinde geleceklerini söyledi bu olay cumartesi yaşandı. İki gün geçti sözde bugün de geleceklerdi ama gelen giden olmadı. Bursa Osmangazi'deyim sanırım altyapı TT'un olduğu için onlar gelecekmiş. Yani böyle bir durum yaşıyorum anlatmak istedim eğer böyle bir şey yaşarsanız biraz beklemeniz ve sabırlı olmanız gerekiyor sanırım...

Fiyat nedir acaba? Paketinizin linki var mı?
Turkcell’lilere Özel 100Mbps Platin Paket bu paket sanırım.

Aynı oda içerisinde bağlıyım.İlk ay olduğu için turbo verdiler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-06-24-00-59-02.png
    Screenshot_2020-06-24-00-59-02.png
    418,4 KB · Görüntüleme: 149

Yeni konular

Geri
Yukarı