Fiber'den en fazla 100Mbps hız alınıyor

pcpc

Centipat
Arkadaşlar merhaba, evimde yıllardır 25Mbps Telekom kullanıyorum ama artık yükseltmek istiyorum. Evde fiber var. Araştırdığımda fiberden 1000MBPS'ye kadar hız alınabiliyormuş. TurkNet'i aradım ama en fazla 100Mbps verebileceklerini söylediler. Ping harici fiberin bir esprisi kalmıyor o zaman. Nedendir bu? Teşekkürler.

ArdaDnz

Picopat
Arkadaşlar merhaba, evimde yıllardır 25Mbps Telekom kullanıyorum ama artık yükseltmek istiyorum. Evde fiber var. Araştırdığımda fiberden 1000MBPS'ye kadar hız alınabiliyormuş. TurkNet'i aradım ama en fazla 100Mbps verebileceklerini söylediler. Ping harici fiberin bir esprisi kalmıyor o zaman. Nedendir bu? Teşekkürler.
Hocam o sizin evin konumuyla ilgili ben de aynı şeyi kullanıyorum Türknet'in internetini 93 mbps alıyorum arkadaşım başka semtte oturuyor 450 500

Hocam o sizin evin konumuyla ilgili ben de aynı şeyi kullanıyorum Türknet'in internetini 93 mbps alıyorum arkadaşım başka semtte oturuyor 450 500
Ev konumuyla ilgili örneğin a semtinde farklı b semtinde farklı hız verir .

İspanyol Dayı

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Madrid
TurkNet 100 Mbps üstü vermiyor Telekom'da. Yeni müşteri olarak Telekom'dan 200 Mbps üstü hızları alabilirsin.

Mevcuta 100 Mbps veriyor hala Telekom biz iptal ettik. Benim üzerime yapıp alacağız 100 Mbps üstünü.

Seyitbeyler

Decapat

Ev konumuyla ilgili örneğin a semtinde farklı b semtinde farklı hız verir .
Bilmiyorsanız yanlış bilgi vermeyin.
Tamamen size gelen fiber altyapının kime ait olduğuyla alakalı. Turknetin kendi fiber altyapı ise 1000/1000 hizmeti veriyor. Superonline'ın da bu tür paketleri var. Evinizde bulunan altyapı Türk Telekom fiber altyapısıdır büyük ihtimalle ve bu yüzden telekomun belirlediği hızlar verilebilir sadece. İleri de telekom fikir değiştirir hızlarını arttırmayı düşünürse o hızlara Turknet üzerinden ulaşabilirsiniz. Türk telekomda da 1000 Mbps paketleri var fiyatları yüksektir ama.

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul

TurkNet kendi altyapısı ve santralde sunucu barındırmadığı bölgelerde 1000MBPS hız veremiyor.
Bunun için Türk Telekom'un paketlerine bakabilirsiniz.

KS
KS
pcpc

pcpc

Centipat
Bilmiyorsanız yanlış bilgi vermeyin.

Tamamen size gelen fiber altyapının kime ait olduğuyla alakalı. TurkNet'in kendi fiber altyapı ise 1000/1000 hizmeti veriyor. Superonline'ın da bu tür paketleri var. Evinizde bulunan altyapı Türk Telekom fiber altyapısıdır büyük ihtimalle ve bu yüzden Telekom'un belirlediği hızlar verilebilir sadece. İleri de Telekom fikir değiştirir hızlarını arttırmayı düşünürse o hızlara ulaşabilirsiniz.

Hem Telekom'un hem Turkcell'in altyapısı var demek ikisindende en fazla 100 alabiliyorum. En mantıklısı TurkNet almak o zaman.

Yeni konular

Yukarı