Fifa 11 ve Pes 11 Tam Sürüm ve Demo Tarihleri

B

beckahma

Ziyaretçi
Futbol oyunu denildiğinde akla gelenler Fifa ve Pes serileri oluyor genelde.
Geçen seneyi şampiyonlukla kapatan Fifa bu yıl iyi hazırlanmış gibi görünüyor ama Pes'in yapımcıları bu yıl hayranlar ile birlikte çalışarak çok büyük değişikliklere gittiklerini söylüyorlar. Ayrıca Pes 11'in Türkçe dil desteği ile gelecek olması da büyük bir artı bizim için.(Spiker hakkında bir bilgi yok ama oyunun test için gönderilen sürümünde Şefik Akkoç sadece metinlerin Türkçe olduğunu söyledi.)
Bunları bir kenara bırakırsak oyunların çıkmasına çok az kaldı ve onlardan önce bizi demoları bekliyor doğal olarak. Ilk olarak Pes'in demo tarihini açıklamak gerekirse PSN+ kullanıcıları demoya yarın,yani 8 Eylül tarihinde ulaşabilecek. Ama normal kullanıcılar ve PC kullanıcıları ise demo ile 15 Eylül'de buluşabilecek. Bir gün sonra takvimler 16 Eylül'ü gösterirken Fifa 11 demosu da oyunculara sunulmuş olacak. Bu demolar bir çok oyuncunun son kararını belirleyecek etken olmakla birlikte satışlar için büyük bir önem taşımakta.
Oyunların tam sürümleri ise bizi biraz daha bekletiyor.
Fifa Pc,Xbox360,Ps3,Ps2 ve PSP platformları için 28 Eylül'de piyasada yerini alırken Pes Pc,Xbox360 ve Ps3 için 8 Ekim,Ps2 ve PSP için 25 Eylül'de geliyor. Bu tarihlerin yanında hala internette Pes 11 30 Eylül'de çıkıyor dedikodusu da dolaşmıyor değil.
2 oyunun da bizi hayal kırıklığına uğratmaması dileğiyle...
 
Yeni konular

Yukarı