FIFA 13'te Kaçırdığınız golleri paylaşalım

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Kaçan golleri paylaşırsak sevinirim. :)

Beynimin adete çılgına döndüğü ve zaten 2 maçtır yenildiğim City karşısında böylesi bir gol de kaçınca tepem attı aga!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben attığım golleri kaydettim oyundan fakat Youtube nasıl yükleye bileceğimi bilmiyorum. :p Yardımcı olur musunuz?

Ben kafayı yemekle kalmadım, biraz daha yersem yok olacağım. Öyle goller kaçtı ki. Hele bir de zorluk seviyesi zorda oynamaya alışmaya çalışıyorum, bazen kötü oynuyorum 3 4 maç yenilince sinir stress tavan yapıyor. Maç sonu kaçan golleri izledikçe de keyif yerine geliyor. Yani bir nevi stres atma konusu olabilir. :)

Bende kardeşimle maç yapıyordum beni yeniyordu. Orta sahanın çok az ilerisinde sağ taraftan bi sut çektim sol çatalda top patladı son Dk.'da sinirden ekranı monitöre vurup vurup duruyorum böyle goller kaçınca.

İlla Fifa şartmı Pes olmazmı. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı