Fifa 14 Oynanış Sorunu

Onur Özgür

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu gittigidiyor.com'dan aldım. İlk aldığımda oyunda sıkıntı olmadan oynuyordum. Sonra oyuna Stsl yaması kurdum.
Oynanış bozuldu.
Oyunu sildim, pc ye format attım.
Oyunu tekrar kurdum ama oynanış bozuldu. Acaba EA Sports'un yaptığı bir şey mi yani güncellememi yoksa sorun bende mi bilmiyorum. Oynanış bozuldu derken(havadan atılan arapasları çok kolay, ikili mücadeleler çok saçma, şutlar ilk yüklediğim gibi değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende dün Stsl yamasını kurdum. Oyuncuların kafaları bazen görülmüyor, saçlar bazen renkli oluyor, ne biliyim. Anlamadım bozuk görüntüler var. Ama oynanış bozuk değil.

Kardeşim yama Plus Team - Stsl V 1.0 kurdum. Mesela forma seçimlerinde Beşiktaş'a geliyorum oyuncunun kafası yok. :D Sende türkçe yama sorunsuz ama şutlar falan mı saçma sadece. ?

Kardeşim oyun orijinal ise reg yapman lazım o yüzden öyledir. Ama reg yapınca oynanış bozuluyor. Ben de oyunculurda falan sorun yok

Yok kardeşim orijinal değil.

O zaman sorun olmaması lazım. Ayrıca oynanış değişik ama yamayı kuranlar anlamıyor bende bunu anlayamamanızın nedenini anlamıyorum.

Benin anlamamam gayet normal kardeşim çünkü ben pesciyim fifaya yeni geçtim denemek için. :D

Fifa varken pes nedir yahu, Orijinal al yama falan kurma.

Pes 2013 grafik açısından en iyisi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı