Fifa 14 Yüklenmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dgkn.95

Kilopat
Yer
İstanbul/Tuzla
Daha fazla  
Sorunsuz yüklediğim oynadığım fifa 14 kurulmaz oldu. Fifa 14 blackbox sürümü bu bahsettiğim oyun. Hata resmi de bu:

NVO9QX.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz korsana desteği kestik. Orijinal alın.

Ya şu korsan'ı bırakın artık :mad: Neyse. Crack yaptın mı bari?
Hayır yani berki arkadaşın parası yok niye öyle diyorsunuz. Amacım onu savunmak değil ama yani herkes bi orjinal oyun havasına girmiş heralde altın sıcıyorsunuz :D

Hayır yani berki arkadaşın parası yok niye öyle diyorsunuz amacım onu savunmak değil ama yani herkes bi orjinal oyun havasına girmiş heralde altın sıcıyorsunuz :D

İnsan para biriktirip alabilir ama. Ben de bir zamanlar korsan bağımlısıydım. Sonrasında korsan bağımlılığından vazgeçtim. O oyunu hokus pokus diyip yapmıyorlar. Üstünde çok emek var o oyunların. Pes yani.

İnsan para biriktirip alabilir ama. Ben de bir zamanlar korsan bağımlısıydım. Sonrasında korsan bağımlılığından vazgeçtim. O oyunu hokus pokus diyip yapmıyorlar. Üstünde çok emek var o oyunların. Pes yani.
Sonucta bizde bu oyunları online oynamıyoruz. Offline olarak tek basımıza oynuyoruz ve burda oyunu sadece denemiş gibi oluyoruz. Beğenirsek online oynamak icin satın alınır zaten. Arkadaş berki denemek icin yükledi eleştiriye gerek yok.

Sonucta bizde bu oyunları online oynamıyoruz offline olarak tek basımıza oynuyoruz ve burda oyunu sadece denemiş gibi oluyoruz beğenirsek online oynamak icin satın alınır zaten arkadaş berki denemek icin yükledi eleştiriye gerek yok

Ama sen sonrasında o oyunu denemiş gibi olsan bile sürekli korsan olarak oynamaya devam ediyorsun. Sırf online oynamak istediğinde orjinal alacaksın diye bir şey yok. Oyunu her halinde oynamak için orjinal alacaksın. O kadar insanın emeğini çöpe mi atacaksın?

Ayrıca asıl emek offline oynadığın (single player) oyun modunda var,online (multi player) modda değil.

Ama sen sonrasında o oyunu denemiş gibi olsan bile sürekli korsan olarak oynamaya devam ediyorsun sırf online oynamak istediğinde orjinal alacaksın diye bir şey yok. Oyunu her halinde oynamak için orjinal alacaksın. O kadar insanın emeğini çöpe mi atacaksın?

Ayrıca asıl emek offline oynadığın (single player) oyun modunda var,online (multi player) modda değil.

Olabilir ancak bu kadar zaten emek vs diceklerse oyun hiç çıkarmasınlar. Söylede bir düşünce var, offline oynucaksın online diyelim lagdan oynayamıyosun. Ücretsiz oynamak yerine orjinal tamam adamların emegi hakkı var ama yani madem böyle bir yasa olacak eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokup orjinal almaktan tabikide kacınırız.

Ama online oynucaksak tabiki de parasını vericeksin. Cracklisi bile olsa yani yazıktır onu yapmak. Ama offline için bence oynanır. Bu kadar emek vs muhabbeti dolanıyor ortalıkda ancak ps3 cafeler bakarsanız veya intarnet kafelere hepsi crackli. Yani şimdi biz emek hırsızlıgı yapmıs olarak bence bu durumda gözükmüyoruz.

Herkes kullanıyor herkesin kullandıgı bir şeyi sen niye kullanmayasın ki? Tabi ki herkesin görüsü farklıdır, burada konuyu cok yazmıcaktım da kendi görüsümü belirtmek istedim iyi geceler.

Olabilir ancak bu kadar zaten emek vs diceklerse oyun hiç çıkarmasınlar. Söylede bir düşünce var, offline oynucaksın online diyelim lagdan oynayamıyosun. Ücretsiz oynamak yerine orjinal tamam adamların emegi hakkı var ama yani madem böyle bir yasa olacak eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokup orjinal almaktan tabikide kacınırız.

Ama online oynucaksak tabiki de parasını vericeksin. Cracklisi bile olsa yani yazıktır onu yapmak. Ama offline için bence oynanır. Bu kadar emek vs muhabbeti dolanıyor ortalıkda ancak ps3 cafeler bakarsanız veya intarnet kafelere hepsi crackli. Yani şimdi biz emek hırsızlıgı yapmıs olarak bence bu durumda gözükmüyoruz.

Herkes kullanıyor herkesin kullandıgı bir şeyi sen niye kullanmayasın ki? Tabi ki herkesin görüsü farklıdır, burada konuyu cok yazmıcaktım da kendi görüsümü belirtmek istedim iyi geceler.

Bence bu hırsız görüşünü kendine saklasan iyi edersin. herkes hırsızlık yapınca sen de mi hırsızlık yaparsın ? Nasıl saçma bir mantık kurdun orada ? İnternet kafeciler hırsızın en büyüğü, ya da oyun kafecileri işte. Sen de diyorsun ki onlar hırsızlık yapıyorsa ben de yaparım. E tabi, ülkenin başındakiler bile hırsız iken senin neden emeğe saygın olsun dimi ? Çünkü kendi emeğin değil ve hayatında bir satır kod bile yazmadın.

@dgkn.95 Kolaya kaçıp sadece hata resmini koymak yerine hatayı Google'da aratsaydın, aslında aldığın hata olan "archive data corrupted" hatasının, bozuk arşiv dosyası anlamına geldiğini anlardın.

Korsan oyunun güzellikleri bunlar. Bi daha indir şimdi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı