FIFA 15 Kariyer Oyuncu Tavsiyesi

Sucre_

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba millet FIFA 15 kariyer oynuyorum. Takımım Leicester City 3. sezonum malum takımımın bütçesi pek iyi sayılmaz o yüzden ucuz genç yetenek arıyorum. Önerileriniz varsa söyleyin. :)

Edit: Transfer bütçem : 21 milyon Euro, Maaş bütçem : 95 bin Euro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maaş bütçesine ağırlık vererek büyük takımlarda gelecek vadeden oyuncuları kiralık olarak transfer etmeye yönelmelisin. Bu konuda Paris St. Germain takımında forma giyen Marquinhos ve Porto takımında forma giyen Quintero'yu önerebilirim. Leicester City ile daha büyük başarılara ulaşabilmek için de orta saha ve defans bölgesine otuz yaşını aşmış tecrübeli oyuncular transfer edebilirsin. Şöyle de bir ekstra bilgi vermek istiyorum. FIFA 15'in en parlak yıldızlarından biri Laporte'dir. Oyuncuyu 1-2 sene geliştirdikten sonra iyi bir ücretle satabiliyorsun. Bu konuda da FIFA 15'in en avantajlı oyuncularından biridir.

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup'u almanı tavsiye ederim. Doğru ellerde 89'a kadar rahat gidiyor. Benim kendi kariyerimde de 88'e kadar getirmişliğim var. Onun dışında Marko Van Ginkel'i şiddetle tavsiye ederim. 91'e kadar yükselebiliyor. Tam bir orta saha beyni oluveriyor. Defansa ise Zouma'ı tavsiye ederim. Yine Chealse'den. 80'liği garantileyen bir oyuncu. Sağ bek için Portekizli Cedric vazgeçilmezimdir. Şayet 4'ün üzerinde açtığım kariyer sezonlarımda hepsinde vardır. (Van Ginkel ile birlikte)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı