Advertisement

FIFA 17 Fut Point nedir?

KS
KS
E

Emre12345

Kilopat
Tamamen gereksiz Online için kullanılan bir şey ki zaten artık 17 de Online kapalı diye biliyorum yani demem o ki gereksiz.

Hocam konudan bağımsız bir sorum daha olacak. Ben eski oyuncuları daha çok seven birisiyim. Yani günümüzdeki oyuncuları tanımıyorum bile. Eskiden kastım da 15-16-17-18 zamanları. Sizce FIFA 17'yi almam gereksiz kalır mı? Offline oynayacağım. Kadro olarak, oynayış olarak beni tatmin eder mi?

Attacosmic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mardin
Oyuna para yatırıp, paranı fut pointe çeviriyorsun.. Alınan pointlerle de oyuncu, eşya kasası falan açabilirsin.. Şu an FIFA 17 online ne durumda bilmiyorum..
Offline oynayacağım. Kadro olarak, oynayış olarak beni tatmin eder mi?
Tatmin eder.. Hatta ben FIFA 17 grafiğini diğer FIFA serilere göre daha çok beğeniyorum..
Eğer güncellik takıntılı değilsen kesinlikle FIFA 17 öneririm.. FIFA 17'de renk tokluğu var..

Formalar daha parlak, daha canlı gözüküyor..

Kadrolar tam takır.. Neymar Barcelona'da.. Gareth Bale en zirve döneminde.
Ronaldo halen daha hız konusunda iyi durumda..
En güncel FİFA İle FIFA 17 karşılaşmasına bakabilirsin. Grafik tokluğu açısından fark yok..

Herozakkum

Femtopat
Yer
HARD CORE Mod Türkiye Sim
Hocam konudan bağımsız bir sorum daha olacak. Ben eski oyuncuları daha çok seven birisiyim. Yani günümüzdeki oyuncuları tanımıyorum bile. Eskiden kastım da 15-16-17-18 zamanları. Sizce FIFA 17'yi almam gereksiz kalır mı? Offline oynayacağım. Kadro olarak, oynayış olarak beni tatmin eder mi?

Eder kanka hatta bayağı tatmin eder.

KS
KS
E

Emre12345

Kilopat
Tamamdır beyler, FIFA 17'de karar kıldım. Normalde 16'yı da düşünüyordum ama fiyatları az çok aynı, kadrolar da aynı olunca günceline yöneleyim dedim. Başta 16'dan farklı geldi, ısınamadım. Şimdi biraz daha sıcak bakar oldum :d
Oyuna para yatırıp, paranı fut pointe çeviriyorsun.. Alınan pointlerle de oyuncu, eşya kasası falan açabilirsin.. Şu an FIFA 17 online ne durumda bilmiyorum..

Tatmin eder.. Hatta ben FIFA 17 grafiğini diğer FIFA serilere göre daha çok beğeniyorum..
Eğer güncellik takıntılı değilsen kesinlikle FIFA 17 öneririm.. FIFA 17'de renk tokluğu var..

Formalar daha parlak, daha canlı gözüküyor..

Kadrolar tam takır.. Neymar Barcelona'da.. Gareth Bale en zirve döneminde.
Ronaldo halen daha hız konusunda iyi durumda..
En güncel FİFA İle FIFA 17 karşılaşmasına bakabilirsin. Grafik tokluğu açısından fark yok..
Sağ olasın bilgiler için reis..)

Yukarı