FIFA 17 İlk İzlenimleriniz Nasıl?

noktalıvirgül

Kilopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar. Malumunuz FIFA 17 yeni oyun motoru (Frostbite) ile çıktı. Nasıl buldunuz oyunu? Eksik yanları veya güzel yanları nelerdir sizce? Ben kafa vuruşlarını bir türlü adam akıllı beceremiyorum mesela :) Yolculuk modu güzel olmuş. Oyuncu kariyer modu da FIFA 16'ya göre daha oynanabilir hale gelmiş. FIFA 16'da dünya klası zorluk seviyesinde takım olarak oynamayıp tek bir kişi olarak oynadığımızda rakipten top kapmak çok fazla zordu ve siz rakibin top çevirmesini ve ataklarını izliyordunuz resmen. Kendi takım arkadaşlarınız mala bağlamış gibi oynuyorlardı ama FIFA 17'de yapay zeka daha iyi olmuş, bu konuda ve oyuna daha çok hakim olabiliyoruz ve topla daha çok oynayabiliyoruz. Sizlerin düşünceleri neler acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PS4 ve PC arasında oynayış farkı olduğuna inanıyorum ve bu nedenle PS4'e kıyak geçildiğine inandırdılar. Benmi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama PC'ye yatırım yapmaktansa PS4 alsammı diye düşünmedim değil. Oyuna gelirsek çok büyük değişiklikler yok tabi bu PC için geçerli PS4'de oyunun akıcılığı daha farklı.

Ben PS4 ve PC arasında oynayış farkı olduğuna inanıyorum ve bu nedenle PS4'e kıyak geçildiğine inandırdılar. Benmi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama PC'ye yatırım yapmaktansa PS4 alsammı diye düşünmedim değil. Oyuna gelirsek çok büyük değişiklikler yok tabi bu PC için geçerli PS4'de oyunun akıcılığı daha farklı.
Ben çok fazla internetten fifa videosu izledim. Bence fark yok.

Fifa 16'nın demosu daha iyiydi. Bu oyun çok hızlı olmuş. PES 17'nin oynayışı daha iyi bence.

Eski bir pesci olarak 2013 den beri her sene pesi büyük bir haycanla beklerim ama fifanın yanına bile yaklaşamıyor maalesef.
Fifa 17'nin sorunu çok hızlı olması. Top bir o kalede bir bu kalede. Tenis maçı gibi maçlar oluyor. Oyun eski simulasyon havasında değil. PES 17 oynayış olarak daha iyi bence. Tabi diğer konularda Fifa fersah fersah önde.

Fifa 17'nin sorunu çok hızlı olması. Top bir o kalede bir bu kalede. Tenis maçı gibi maçlar oluyor. Oyun eski simulasyon havasında değil. PES 17 oynayış olarak daha iyi bence. Tabi diğer konularda Fifa fersah fersah önde.
Evet maalesef o konuda haklısın. Online oynarken nefes almaya fırsat bulamıyor insan. Dediğin gibi top bir o kalede bir bu kalede. Orta saha mücadelesi yok neredeyse.

Eski bir pesci olarak 2013 den beri her sene pesi büyük bir haycanla beklerim ama fifanın yanına bile yaklaşamıyor maalesef.
Yaklaşık 3 haftadır sürekli FİFA 17 oynuyorum :D üstelik henüz ekran kartım yok. Benim çok hoşuma gitti atmosfer spikerlerin konuşmaları ince detaylar çok fazla oyunda. Bu da gerçekçilik katmış. Arka plan müzikleri zaten efsane oluyor hep. Premier lig daha zevkli birde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı