FIFA 19 Alınır mı?

ok10omer

Decapat
Yer
Küçükçekmece, İstanbul
Daha fazla  
2016'nın Kasım ayından beri FIFA 2017 oynuyorum. :utanç: Aradan bayağı bir zaman geçti FIFA 19 alacağım ama alınır mı diye düşünüyorum. :üzgün: Beni tek korkutan şey FIFA 18'de olduğu gibi rakip takım havadan pas attığı zaman benim oyuncumun durmasıdır. :tırnak:

Son düzenleyen: Moderatör:
2019 ciddi anlamda çok farklı bir oyun. Ben her sene çıkan FIFA'yı satın alırım. Ama 19 hem CL lisansı, hem mekanikler anlamında çok farklı bir oyun. Bütçen var ise al derim.

Her sene aynı oyunu ısıtıp ısıtıp tekrar önümüze koyuyor EA. Şahsen FIFA oyunlarını 4-5 yılda bir alıyorum, ancak bu şekilde farklı bir oyun hissiyatını veriyor.

Her sene aynı oyunu ısıtıp ısıtıp tekrar önümüze koyuyor EA. Şahsen FIFA oyunlarını 4-5 yılda bir alıyorum, ancak bu şekilde farklı bir oyun hissiyatını veriyor.
FIFA 19 diğer oyunlar gibi değil. Son 6 senede çıkan tüm FIFA oyunlarını aldım. FIFA 19 bambaşka bir oyun.

Şampiyonlar ligi için alınır bence
Aslında haklısınız Şampiyonlar Ligi bambaşka bir tat veriyor oyuna :)
2019 ciddi anlamda çok farklı bir oyun. Ben her sene çıkan FIFA'yı satın alırım. Ama 19 hem CL lisansı, hem mekanikler anlamında çok farklı bir oyun. Bütçen var ise al derim.
Vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim. :)

Geri
Yukarı