FIFA 19 joystick ayarları değişti

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, FIFA 19'da normal bir joystick ayarı vardı işte fakat ben PC'yi sıfırladıktan sonra tekrar yükledim ama joystick ayarları değişmişti. Oyunu açmak için üçgene basmam gerekiyordu, sonra oyundan ayarları değiştireyim, belki düzelir dedim, kariyer moduna girdim, e-posta ksımını kare ile açıyor, oyunu X ile kaydediyor. Neyin bozuldğunu anlamadım. Joystickin ayarları mı bozuk, yoksa FIFA'nın mı? Lütfen biliyorsanız cevap verin. Sorun nedir?

Wonderboy'da Xinput desteği yok. Ondan dolayı tuşların değişti büyük ihtimalle. Sağ analog da kullanılamıyor olması lazım. X360ce programı ile kol ayarlarını yapıp oynayabilirsin.
evet kullanılmıyor ama önceki gamedetdede kullanılımıoyrdu önceki ise platon du galiba. peki fifayı silsem geri yüklesem düzelir mi yada başka kol alıp oynasam? x360yi yükledim ama seçmiyordu tuşları o yüzden sildim sadece oyunda simüle edebil,yorum

evet kullanılmıyor ama önceki gamedetdede kullanılımıoyrdu önceki ise platon du galiba. peki fifayı silsem geri yüklesem düzelir mi yada başka kol alıp oynasam? x360yi yükledim ama seçmiyordu tuşları o yüzden sildim sadece oyunda simüle edebil,yorum
Xinput destekli kol alırsanız düzelir hocam. Onun dışında hkey menüsünde düzenlemeler yapılarak kol düzeltilebiliyordu ama ne yazık ki nasıl yapıldığını tam bilmiyorum. X360ce ile xinput açarsanız tuş düzenleme yapılabiliyordu. Tekrar deneyebilirsin.

Xinput destekli kol alırsanız düzelir hocam. Onun dışında hkey menüsünde düzenlemeler yapılarak kol düzeltilebiliyordu ama ne yazık ki nasıl yapıldığını tam bilmiyorum. X360ce ile xinput açarsanız tuş düzenleme yapılabiliyordu. Tekrar deneyebilirsin.
ya ben teknolojisi fazla gelişmemiş bir yerde yaşıyorum önceden almıştım bir tane o bozuldu sonra wonderboyu aldım ama o zamanlar bilmiyordum tabi ama tekrar bakıcam. teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı