FIFA 19 sadece sol analogu kullanırken hareket yapıyor

Tuş kombinasyonlarına bakabilir misiniz veya oyun içinden analogların yerini mi değiştirdiniz?
Tuş kombinasyonları normal ve sağ analog normal görevini yapıyor sorunsuz çalışıyor ama sol analogla hareket yapa yapa ilerliyor. Bence cihazda sorun yok çünkü rdr2 de sorunsuz çalışıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle oluyor.
Ve şunu fark ettim sağa sola normal bir şekilde gidiyor. İleri geri sıkıntı çıkarıyor.
Bir şey daha fark ettim normalde sol analoğa tıklayınca top sektiriyordu şimdi sağ analoğa tıklayınca sektiriyor.
1623769233676.png

Ayarlardan bu preset özel a idi classic yaptım düzeldi.
düzelmemiş

Son düzenleme:
Xbox 360ce programını kullanın ben de sağ analog çalışmıyordu bu program ile çözdüm. Oyunun dosya konumuna atmadan önce programın oluşturduğu 1_3 DLL'sini 1_4 olarak değiştirip atın çalışması için.

Joystick eski model ise ortada analog butonu oluyor, ona basıp tekrar dener misin?
Denedim olmadı
Xbox 360ce programını kullanın ben de sağ analog çalışmıyordu bu program ile çözdüm. Oyunun dosya konumuna atmadan önce programın oluşturduğu 1_3 DLL'sini 1_4 olarak değiştirip atın çalışması için.
Deneyeyim
Sorunu anladım.
1623930545896.png

Sadece sol analogu oynatırken hem sağ analog kendi kendine oynuyormuş gibi gözüküyor hem de kendi kendine rt ye basıyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı