FIFA 19 Son Güncellemesini Nerede Bulabilirim?

gleran

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
FIFA 19'un son güncellemesini atabilecek veya güvenli bir site önerebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son güncellemesine erişmek için oyunu satın alabilirsiniz. Oyunu almak dışında giriştiğiniz yöntemler korsan içeriğe girer.

Oyunu Origin Access'dan oynayabilirsin. Korsan oynamak saçma geliyor. Ucuz fiyatlara oynayamak varken ve virüs bulaşmadan oynamak varken bedava diye virüs bulaştırmaya değmez.

Tamam abi korsan sevmiyoruz. Anladık!!! Herkesin maddi durumu iyi olmayabilir. Hadi iyi diyelim. Zaten Online Serverlar oyuncu barındırmıyor. Adam NEDEN gidip de orijinale para versin anlamıyorum. Bilmiyorsanız cevaplandırmayın. 50 kişi gelip de korsan yazınca piyasa düzelmiyor. (''Adam NEDEN gidip de orijinale para versin anlamıyorum'' bu cümle okuyunca biraz garip geldi :D evet ben de korsanı desteklemiyorum. Bunun yüzünden çoğu oyun Türkçe olmuyor falan filan da artık yeter her yerde korsan korsan.) zaten online serverlar bitmiş. Adam Antrenör Kariyeri yapıcak veya Kick Off atacak neden para versin?

Tamam abi korsan sevmiyoruz. Anladık!!! Herkesin maddi durumu iyi olmayabilir. Hadi iyi diyelim. Zaten Online Serverlar oyuncu barındırmıyor. Adam NEDEN gidip de orijinale para versin anlamıyorum. Bilmiyorsanız cevaplandırmayın. 50 kişi gelip de korsan yazınca piyasa düzelmiyor. (''Adam NEDEN gidip de orijinale para versin anlamıyorum'' bu cümle okuyunca biraz garip geldi :D evet ben de korsanı desteklemiyorum. Bunun yüzünden çoğu oyun Türkçe olmuyor falan filan da artık yeter her yerde korsan korsan.) zaten online serverlar bitmiş. Adam Antrenör Kariyeri yapıcak veya Kick Off atacak neden para versin?
Burada korsan yasak o yüzden herkes yazıyor kuralları okumadıysan okumanı tavsiye ederim.

Virüs bulaşıpta bilgileri çalınmasın diye. Binlerce lira verdiğin PC ne maximum 300 TL para verip oyun almıyorsan ve oyunu yapanların emeğine giriyorsan gerçekten ayıp!

Yeni konular

Geri
Yukarı