FIFA 20 DirectX hatası

Ali Basank

Centipat
Kasım ayından beri böyle bir hata alıyorum denemediğim yola kalmadı boşuna 300 TL verdim :(
Ekran kartı RX580 Armor OC Edition, işlemci AMD Ryzen 5 1600, PSU 600W, RAM G.Skill Ripjaws 2X 8 GB.

Dosya Ekleri

• fifa hata.jpg
    fifa hata.jpg
    359,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasım ayından beri böyle bir hata alıyorum denemediğim yola kalmadı boşuna 300 TL verdim :(
Ekran kartı RX580 Armor OC Edition, işlemci AMD Ryzen 5 1600, PSU 600W, RAM G.Skill Ripjaws 2X 8 GB.
Driverleri güncelle.
Visual c++ sürümlerinden 2019 (hem 32 bit hem 64) indir.
Sonra hala hata varsa gel.

Bu rehberdeki yoları izleyerek ekran kartı sürücüsünü kaldırıp bu linkten WHQL imzalı sürücüyü kurar mısınız?

Bu rehberdeki yoları izleyerek ekran kartı sürücüsünü kaldırıp bu linkten WHQL imzalı sürücüyü kurar mısınız?

bi deniyim aynı hata olursa geri dönücem
Şuan bir hata ile karşılaşmadım.hata bir daha meydana gelirse sizi etiketlerim çok teşekkür ederim yardımınız için
@marcel'o aga yine aynı hata meydana geldi yardımcı olurmusun
@Recep Baltaş reis yardımına ihtiyacım var

Son düzenleme:
Hata mesajı eskisiyle birebir ayni mi?

Sorunun "20.2.2" numaralı sürücünün neden olduğu yazıyor. Bende sürücünün kurulum dosyalarinda bir sıkıntı olduğunu veya eksik kurulum olduğunu düşünerek ayni sürücüyü tekrar kurdurdum ama ise yaramadi.

Bu sefer senden "20.4.2" yani en güncel sürücüyü üsteki verdiğim rehbere birebir uyarak tekrar kurmani istiyorum.

Eger yine ise yaramazsa diye bu rehberi bırakıyorum. Bu rehberdeki adımları uygulayarak bir rapor oluşturmani istiyorum.

Sorunun "20.2.2" numaralı sürücünün neden olduğu yazıyor. Bende sürücünün kurulum dosyalarinda bir sıkıntı olduğunu veya eksik kurulum olduğunu düşünerek ayni sürücüyü tekrar kurdurdum ama ise yaramadi.

Bu sefer senden "20.4.2" yani en güncel sürücüyü üsteki verdiğim rehbere birebir uyarak tekrar kurmani istiyorum.

Eger yine ise yaramazsa diye bu rehberi bırakıyorum. Bu rehberdeki adımları uygulayarak bir rapor oluşturmani istiyorum.

Rehberi yapamadım ya çok karşık geldi bazen de pc donup kalıyor monitörden klavyeden ve fareden güç gidiyor teknik servise göndericem sorunun donanımsal olduğunu zannediyorum

Uğraştım ve hata raporunu çıkarttım ama doğru dosyayımı atıyorum orasını bilemiyorum

Dosya Ekleri

• fifa hata.PNG
    fifa hata.PNG
    8 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

Nerede takılıyorsunuz? Detay verirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Ilk attığım mesajda sürücüyü kurarkende mi hata alinca DDU ile kaldırmadan yeni sürücüyü kurdunuz?

Uğraştım ve hata raporunu çıkarttım...

Rapor yanlis, rehberi duzgun bir sekilde adim adim izlerken uygulayarak yapin. Hatasiz bir sekilde yaparsınız.

İstediğim işlemler zor işlemler değil. Olsa bile attığım rehberler gayet açıklayıcı ve temiz bir anlatima sahip. Hatasiz yapabilmeniz lazim.

Geri
Yukarı