FIFA 20 Frosty Mod Manager "One or more symbolic links could not be created" hatası

Xesstiano

Hectopat
Katılım
13 Ağustos 2015
Mesajlar
622
Çözümler
3
FIFA 20'ye FIFER's Realism Mod'u kurmaya çalışıyorum. Aşağıda SS'ini bırakacağım hatayı alıyorum. 3 gündür uğraşıyorum ve çoğu şeyi denedim size de sormak istedim. İnternette izinlerden kaynaklı olabileceğini okudum ve daha çok bu yönde yoğunlaştım fakat işe yaramadı. FIFA'nin kurulu olduğu klasörün (hatta diskin) ve Frosty'nin izinlerinde yazma iznine tam denetim verdim fakat çözülmedi. Nasıl çözebilirim?

1618866416592.png
 
Katılım
7 Aralık 2020
Mesajlar
1.649
Çözümler
7
Ben de yaşıyorum aynı problemi. "fıfa 20" diye ek bir klasör oluşturuyor asıl oyun klasörünün yanında. Aynı hatayı veriyor.

Oyunun içine kendim ModData klasörü oluşturmayı deneyince bu sefer de başka bir hata verdi "bu yolun bir parçası bulunamadı" diye.

Galiba yeni Windows sürümleri problem çıkarıyormuş.

Ekleme: Komik bir çözüm buldum. FIFA 20 olan klasörün adını fifa 20 yapınca Frosty'nin verdiği hata kayboldu, hatta oyunun Launcher'ı açıldı. Ama ben EA Play ile oynadığım için, klasörün adının değiştirilmesi problem çıkardı, oyun tekrar indiriliyor olarak göründü ve EA Desktop'ı silip tekrar yükleyene kadar geçmedi. Galiba ana problem, büyük I harfinin bizde ı, onlarda i yerine geçmesi. Bilgisayarın dili İngilizce yapılırsa çözülebilir belki. Deneyeceğim. Beceremedim.
 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı