FIFA 20 Frosty Mod Manager "One or more symbolic links could not be created" hatası

Xesstiano

Kilopat
FIFA 20'ye FIFER's Realism Mod'u kurmaya çalışıyorum. Aşağıda SS'ini bırakacağım hatayı alıyorum. 3 gündür uğraşıyorum ve çoğu şeyi denedim size de sormak istedim. İnternette izinlerden kaynaklı olabileceğini okudum ve daha çok bu yönde yoğunlaştım fakat işe yaramadı. FIFA'nin kurulu olduğu klasörün (hatta diskin) ve Frosty'nin izinlerinde yazma iznine tam denetim verdim fakat çözülmedi. Nasıl çözebilirim?

1618866416592.png

Ben de yaşıyorum aynı problemi. "fıfa 20" diye ek bir klasör oluşturuyor asıl oyun klasörünün yanında. Aynı hatayı veriyor.

Oyunun içine kendim ModData klasörü oluşturmayı deneyince bu sefer de başka bir hata verdi "bu yolun bir parçası bulunamadı" diye.

Galiba yeni Windows sürümleri problem çıkarıyormuş.

Ekleme: Komik bir çözüm buldum. FIFA 20 olan klasörün adını fifa 20 yapınca Frosty'nin verdiği hata kayboldu, hatta oyunun Launcher'ı açıldı. Ama ben EA Play ile oynadığım için, klasörün adının değiştirilmesi problem çıkardı, oyun tekrar indiriliyor olarak göründü ve EA Desktop'ı silip tekrar yükleyene kadar geçmedi. Galiba ana problem, büyük I harfinin bizde ı, onlarda i yerine geçmesi. Bilgisayarın dili İngilizce yapılırsa çözülebilir belki. Deneyeceğim. Beceremedim.

Son düzenleme:
Ben de yaşıyorum aynı problemi. "fıfa 20" diye ek bir klasör oluşturuyor asıl oyun klasörünün yanında. Aynı hatayı veriyor.

Oyunun içine kendim ModData klasörü oluşturmayı deneyince bu sefer de başka bir hata verdi "bu yolun bir parçası bulunamadı" diye.

Galiba yeni Windows sürümleri problem çıkarıyormuş.

Ekleme: Komik bir çözüm buldum. FIFA 20 olan klasörün adını fifa 20 yapınca Frosty'nin verdiği hata kayboldu, hatta oyunun Launcher'ı açıldı. Ama ben EA Play ile oynadığım için, klasörün adının değiştirilmesi problem çıkardı, oyun tekrar indiriliyor olarak göründü ve EA Desktop'ı silip tekrar yükleyene kadar geçmedi. Galiba ana problem, büyük I harfinin bizde ı, onlarda i yerine geçmesi. Bilgisayarın dili İngilizce yapılırsa çözülebilir belki. Deneyeceğim. Beceremedim.
Sorununu çözebildin mi?

Sorununu çözebildin mi?
Sistem dilini İngilizce yapınca bu problem çözüldü ama modlar yine de kullanılamıyor. EA Desktop şu an için Frosty Mod Manager ile uyumlu değilmiş. Frosty uygulamayı kendi arayüzünden bir kod ile başlatmayı deniyormuş ama EA Desktop buna izin vermiyormuş. Bazı oyunlar için bu durumu çözen ufak bir uygulama geliştirmiş bir mod programcısı ama FIFA için çalışmıyordu en son.

Ya bu Frosty Mod Menager ne kadar sorunlu bir uygulamadır, FIFA 19'a mod kurmaya çalışırken hata verip durdu, bir baktım benim klasörün adı "FIFA 19" iken kendisi gidip yeni bir "fıfa 19" diye klasör oluşturmuş ve hata verdikten sonra bir baktım tüm oyunumu silmiş. Bilmiyorsanız girmeyin şu işlere lütfen gözünüzü seveyim o kadar oyunu baştan yeniden indirmek zorunda kaldım şimdi.

Ya bu Frosty Mod Menager ne kadar sorunlu bir uygulamadır, FIFA 19'a mod kurmaya çalışırken hata verip durdu, bir baktım benim klasörün adı "FIFA 19" iken kendisi gidip yeni bir "fıfa 19" diye klasör oluşturmuş ve hata verdikten sonra bir baktım tüm oyunumu silmiş. Bilmiyorsanız girmeyin şu işlere lütfen gözünüzü seveyim o kadar oyunu baştan yeniden indirmek zorunda kaldım şimdi.
Bunun sebebi İngilizce-Türkçe karakterler maalesef. Adamlarda “küçük i - büyük I” olarak yazıldığı, bizde ise i ve I farklı karakterler olduğu için oluyor. Çözümünü bilmiyorum uğraşmayı bırakmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı