FIFA 20 transfer güncellemesi

Maviares

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz transfer sezonu açıldı. Oyuncular oyuna, transferler yapıldıktan hemen sonra mı ekleniyor yoksa transfer sezonu bittiğinde mi?

Biliyorsunuz transfer sezonu açıldı. Oyuncular oyuna, transferler yapıldıktan hemen sonra mı ekleniyor yoksa transfer sezonu bittiğinde mi?
Benim bildiğim FIFA ile PES yeni transfer güncellemesi yapmayacak, yeni oyunlarında güncellenmiş bir şekilde sunacaklar.

Merhabalar ben yaz transfer yamasının birçoğunu gerçekleştirdim ve 2 günde bir güncellemeye devam ediyorum. Linki aşağıya bıraktım. Umarım işinize yarar. İyi oyunlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar ben yaz transfer yamasının birçoğunu gerçekleştirdim ve 2 günde bir güncellemeye devam ediyorum. Linki aşağıya bıraktım. Umarım işinize yarar. İyi oyunlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Eline koluna sağlık güzel kardeşim benim ilaç gibi oldu şu aradığım saatte . Emeğine sağlık.

üstad sağolası kariusla oynamakdan gına gelmişti. nefret ederim kendisinden :)

Geri
Yukarı