Fifa 2018 mi Pes 2019 mu?

poyqraz

Hectopat
Daha fazla  
Yılbaşı indirimleri ile oyun bakıyordum aklıma pes 19 geldi ama online ve kariyer hastası olduğumu hatırladım hangisini önerirsiniz ?

Siz daha önceden oynamışsanız,karar sizin.Mesela ben Fifa alırdım.Ama Fifa'nın onlinesinde para harcarsanız gelişirsiniz.Pes'de yine bişe yaparak gelişebiliyosun.PC'den oynuyorsanız Steam'den Pes 20 alın bence.Fiyatı uygun, kış indirimleriyle birlikte.

Para vermenize gerek yok bu iki eski seri için. PES 2020 LITE sürümünü Steam üzerinden indirerek online kariyer modu olan ''myClub''ı oynayabilirsiniz. Offline oynamayacaksanız para vermenize gerek yok. Online olan LITE sürümü zaten ücretsiz.

Para vermenize gerek yok bu iki eski seri için. PES 2020 LITE sürümünü Steam üzerinden indirerek online kariyer modu olan ''myClub''ı oynayabilirsiniz. Offline oynamayacaksanız para vermenize gerek yok. Online olan LITE sürümü zaten ücretsiz.
Teşekkürler bunu duyduğum iyi oldu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı