FIFA 2019 transfer isteği gelmiyor

Lykiaisstaken

Picopat
Oyunda kendimi Fenerbahçe'de oynarak 89 overalla kadar yükselttim Fenerbahçe'yi 2 kere UCL şampiyonu 3 kere Süperlig şampiyonu yaptım ama artık Süper Lig'de oynamaktan sıkıldım ve transferimi istedim fakat hiçbir transfer isteği gelmiyor kendi değerimizi düşürürsek geliyormuş fakat 89'dan nasıl düşeceğimi bilmiyorum ve düşmekte istemiyorum bunu farklı bir şekilde çözmenin yolu var mıdır?

Oyunda kendimi Fenerbahçe'de oynarak 89 overalla kadar yükselttim Fenerbahçe'yi 2 kere UCL şampiyonu 3 kere Süper Lig şampiyonu yaptım ama artık Süper Lig'de oynamaktan sıkıldım ve transferimi istedim fakat hiçbir transfer isteği gelmiyor kendi değerimizi düşürürsek geliyormuş fakat 89'dan nasıl düşeceğimi bilmiyorum ve düşmekte istemiyorum bunu farklı bir şekilde çözmenin yolu var mıdır?

FIFA 19 da gariplikler söz konusu maalesef bende teknik direktörlük modunda ankaragücünü alınca bana da teklif gelmiyordu. Neyse ki escolas mod aldımda kafam rahat sorunlar gitmiş.

Oyunda kendimi Fenerbahçe'de oynarak 89 overalla kadar yükselttim Fenerbahçe'yi 2 kere UCL şampiyonu 3 kere Süperlig şampiyonu yaptım ama artık Süper Lig'de oynamaktan sıkıldım ve transferimi istedim fakat hiçbir transfer isteği gelmiyor kendi değerimizi düşürürsek geliyormuş fakat 89'dan nasıl düşeceğimi bilmiyorum ve düşmekte istemiyorum bunu farklı bir şekilde çözmenin yolu var mıdır?
Transfer isteğin kabul edildimi ? Maç reytinglerin, gol ve gol katkılarında önemli. Beceri hareketlerinden verdiğin puanları al genin düşer sonra geri yükseltirsin. Ayrıca oyuncu yaşında önemli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30 lira ücreti var kurulum dahil ama sonuna kadar hak ediyor yani sanki yeni bir FIFA oynuyorsun gibi. FPS falanda arttı bende.

Transfer isteğin kabul edildi mi? Maç reytinglerin, gol ve gol katkılarında önemli. Beceri hareketlerinden verdiğin puanları al genin düşer sonra geri yükseltirsin. Ayrıca oyuncu yaşında önemli.

Oyuncum 26 yaşında ve evet kabul edildi neredeyse her maç takıma gol pozisyonu yaratıyorum ileride aktifim fakat defans biraz düşük kaldığı için bazen mevkimden açılıp defansa gidiyorum özellikle zorlandığımız maçlarda.

Overall’dan kaynaklanan bir durum. Serbest kalma bedelin kaç? Kulübünle 1 yıllık yeni sözleşme imzala ve serbest kalma maddesi koydurma bakalım.

Geri
Yukarı