FIFA 2020 arka plana atıyor

Vesselam13

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba online maçtayken bir anda oyunu arka plana atıyor ve mağlup sayılıyorum. Tüm bildirimler kapalı neden olabilir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200510-024458_Instagram.jpg
    Screenshot_20200510-024458_Instagram.jpg
    153,8 KB · Görüntüleme: 42
Arkadaşlar merhaba online maçtayken bir anda oyunu arka plana atıyor ve mağlup sayılıyorum. Tüm bildirimler kapalı neden olabilir?
kardeşim aynı sorunu bende yaşadım sildim tekrar indirdim oldu ama 2 gün sonra tekrar yaşadım daha ugraşmadım ne yalan sölim yabancı forumlara felanda baktım fifa hilenin önüne geçmek için böyle bir yola başvurmuş sansa sen yinede sil sonra yükle olmaz inşallah

Fifa 19'dayken bu durum bana da oluyordu. Özellikle FUT Draft ve WL'de çokça oluyordu, sanırım rakibiniz hile kullanıyor. Bu durumdan ötürü PS4 aldım.

Nereden aldın hangi plaftormdan.
Origin oyun hakkında şikayet oluştur ve sorunu anlat yardımcı olacaklardır orijinal oyunun aynen anlat durumu.
Origin'de destek kısmı olmalı.
Ayrıca pencere modundamı oynuyorsun.
tam ekran oyna

Fifa 19'dayken bu durum bana da oluyordu. Özellikle FUT Draft ve WL'de çokça oluyordu, sanırım rakibiniz hile kullanıyor. Bu durumdan ötürü PS4 aldım.
Benimde aynı sorun WL de rivalsta ve draftta da oluyor
Nereden aldın hangi plaftormdan.
Origin oyun hakkında şikayet oluştur ve sorunu anlat yardımcı olacaklardır orijinal oyunun aynen anlat durumu.
Origin'de destek kısmı olmalı.
Ayrıca pencere modundamı oynuyorsun.
tam ekran oyna
Oyunu origin üzerinden aldım. Tam ekranda oluyor zaten. O yüzden bir ara pencere modu yapıp öyle giriş yaptım oyuna sonra alt+enter yaptım ama yine aynı sorun oldu.

Geri
Yukarı