FIFA 2021 hangi sürüm alınmalı?

Bu oyuna para vermeye değmez aslında ama oyunu kesin alacağım diyorsan en ucuzu al bence. Oyun da zaten paket falan önemli değil, para yatırıp oyuncu almayacaksan çok kolay kasılmıyor para zaten bu saatten sonra oyun gittikçe ölüyor, FIFA 22 yaklaşıyor.

Bu oyuna para vermeye değmez aslında ama oyunu kesin alacağım diyorsan en ucuzu al bence. Oyun da zaten paket falan önemli değil, para yatırıp oyuncu almayacaksan çok kolay kasılmıyor para zaten bu saatten sonra oyun gittikçe ölüyor, FIFA 22 yaklaşıyor.

Hocam kullanıcı incelemeleri çok kötü. Aşırı futbol oyunu oynayasım var ama galiba almayacağım.

Hocam kullanıcı incelemeleri çok kötü. Aşırı futbol oyunu oynayasım var ama galiba almayacağım.

Online oynayacaksınız herkes rekabetçi hırsıyla oynuyor ve futbol zevki falan kalmıyor, her sene oyunun metası ne ise ona göre oynuyorlar. Mesela sağa çekip uzun ara pas atıp yerden şut çekmek diyelim, bunu sürekli yapıyorlar ve her maç böyle gol yediğini düşün. Gerçekten sıkıcı.

Online oynayacaksınız herkes rekabetçi hırsıyla oynuyor ve futbol zevki falan kalmıyor, her sene oyunun metası ne ise ona göre oynuyorlar. Mesela sağa çekip uzun ara pas atıp yerden şut çekmek diyelim, bunu sürekli yapıyorlar ve her maç böyle gol yediğini düşün. Gerçekten sıkıcı.

Online dışında alınır mı?

Hedefin ne tam olarak? Kariyer modu mu? Yoksa arkadaşlarla akşamlar 1-2 maç atmak mı? Eğer kariyer modu için oyunu alıyorsan çok büyük hayal kırıklığı yaşarsın. Tonlarca sorun var kariyer modunda.

Hocam ben en son FIFA 2015 oynadım. FIFA ile alakam yok sadece futbol çekti canım ve iyisini oynamak istiyorum. Kendim oynayacağım. Arkadaşlar ile değil. Hatta klavye ile oynayacağım.

EA Pass alırsanız daha karlı, zaten son 3 ay falan kaldı yeni oyun çıkmasına, ayda 30 liradan 90TL yapar, ekstra oyunlarda oynayabilirsiniz Battlefield vs. gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı