Çözüldü FIFA 2021 uzun top oynarken ya da uzun pas atınca titreme oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leodamar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS ROG STRIX 1660S kullanıyorum. FIFA 2021 oynarken uzun top oynarken ya da uzun pas attığımda oyunda titremeler oluyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Daha önce AMD Saphirre RX 590 kullanıyordum böyle bir sorun yaşamıyordum. Oyun içindeki ayarlar aşağıdaki gibidir.
Monitör: AOC C27G1

Dosya Ekleri

• 2323.PNG
    2323.PNG
    20,4 KB · Görüntüleme: 59
  • 33.PNG
    33.PNG
    27,2 KB · Görüntüleme: 62
  • 4444.PNG
    4444.PNG
    30,6 KB · Görüntüleme: 43
  • Ekran Alıntısı.PNG22.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG22.PNG
    22,2 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam monitörünüze şimdi baktım monitörünüz 144 Hertz'miş. Sorunun çözümü çok basit. Oyun 144 Hertz de açıldığı için FPS'siz ayarladan 60 olarak işaretleseniz bile 144'e sabitlemeye çalışıyor o kadar FPS almadığınız içinde takılma oluyor. Oyunun tüm grafik ayarlarını Full'e alın FPS'i 30 sabitleyin oyununuzu 72 FPS de sabit olarak donmadan oynayacaksınız. Aynısı ben yaşayıp kendim çözdüm. @Leodamar
Hocam monitörünüze şimdi baktım monitörünüz 144 Hertz'miş. Sorunun çözümü çok basit. Oyun 144 Hertz de açıldığı için FPS'siz ayarladan 60 olarak işaretleseniz bile 144'e sabitlemeye çalışıyor o kadar FPS almadığınız içinde takılma oluyor. Oyunun tüm grafik ayarlarını Full'e alın FPS'i 30 sabitleyin oyununuzu 72 FPS de sabit olarak donmadan oynayacaksınız. Aynısı ben yaşayıp kendim çözdüm. @Leodamar

Çözüm
Hocam dediğiniz gibi yaptım şuan oyun yağ gibi akıyor. 🥳

Yeni konular

Geri
Yukarı