FIFA 2022 Ultimate Team nasıl oynanır?

fioraz33

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
FIFA 2022 satın aldım ve Ultimate teame dair hiçbir şey bilmiyorum. Nasıl coin kasılır? Hangi oyun modunu oynamalıyım? Hangi özellikli oyuncular benim daha iyi sonuçlar almama yarar? Gibi sorular için bana rehberlik edecek var mı?

Coin kasmak için paket açmalısın, eğer RTG kadro yapıyorsan Division Rivals veya Weekend League'da yüksek sıralama yapmalısın. Ne kadar yükseğe çıkarsan o kadar iyi paket kazanırsın. Bunun dışında Squad Battle'da var paket kazanabilirsin.

Coin korumak için sürekli oyuncu satıp almaman gerekiyor, oyuncu satarken bir kesinti oluyor. Sürekli oyuncu satıp alırsan Coinin kesintilere de gider, ayrıca sürekli yeni oyuncu alıp Perk basacağın için yine boşuna coin harcamış olursun.

Kendine META bir kadro belirle ve onunla oynamaya devam et, alacağın oyuncuların Çeviklik & Denge & Hız üçlüsüne sahip olmasına dikkat et. Defans oyuncuları için çeviklik ve denge olmasa da olur hızlı olmalarına dikkat et.

Coin kasmak için paket açmalısın, eğer RTG kadro yapıyorsan Division Rivals veya Weekend League'da yüksek sıralama yapmalısın. Ne kadar yükseğe çıkarsan o kadar iyi paket kazanırsın. Bunun dışında Squad Battle'da var paket kazanabilirsin.

Coin korumak için sürekli oyuncu satıp almaman gerekiyor, oyuncu satarken bir kesinti oluyor. Sürekli oyuncu satıp alırsan Coinin kesintilere de gider, ayrıca sürekli yeni oyuncu alıp Perk basacağın için yine boşuna coin harcamış olursun.

Kendine META bir kadro belirle ve onunla oynamaya devam et, alacağın oyuncuların Çeviklik & Denge & Hız üçlüsüne sahip olmasına dikkat et. Defans oyuncuları için çeviklik ve denge olmasa da olur hızlı olmalarına dikkat et.

Hocam Division Rivals gireyim dedim karşıma gelen adamın en aşağı reytingli oyuncusu 84'dü ilk başta coin nasıl kasarım ufaktan bir kadro oluştursam ?

Hocam Division Rivals gireyim dedim karşıma gelen adamın en aşağı reytingli oyuncusu 84'dü ilk başta coin nasıl kasarım ufaktan bir kadro oluştursam ?
Kendine META bir kadro kur, fiyatı çok pahalı olmayan fakat işlevselliği yüksek oyuncuları al. Sonra bu kurduğun kadro ile 1-2 hafta oynamaya çalış ve paketlerini biriktir veya istersen biriktirme. Bazıları paketlerini biriktirir yılın oyuncuları vesaire çıktığı zaman açar bazısı geldiği gibi açar o sana kalmış.

Buradaki (FIFA 22 Squads | Community | FUTBIN) linkten topluluğun yapmış olduğu kadrolara bakabilirsin Coin sayına göre bir kadro seç kendine.

Ek olarak eğer iyi oynadığını düşünüyorsan Draft modunda da paket kasabilirsin. Tabiki her şeyin sonu yine paket şansı. 10 paket açarsın kimse gelmez fakat 1 paket açarsın değerli bir oyuncu çıkar epey bir coin kasarsın.

Arkadaşlar FIFA 2022 aldım oyunda ki her moda giriş ve erişim sağlayabiliyorum fakat fut(FIFA Ultimate Team)'a giremiyorum ekran direk donuyor o moda girince.

Yeni konular

Geri
Yukarı