Çözüldü CS:GO kasa nasıl düşüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

olcaybacanli

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, dün rekabetciden 300 liralık Hydra kasası düşürdüm ve onu satıp FIFA 2023 alacağım, oyundaki hatalar çözüldü mü? İndirimdeyken alayım diyorum.

Hocam konu dışı ama CS kasaları neye göre düşüyor? Oyuncuların vurma sayılarına göre mi, kafasına göre mi dağıtıyor? Ve bir de sadece yüksek rütbelerde mi 300 TL'lik kasa veriyor? Ben şu an er rütbe 6 civarı bir şeyim bana böyle değerli kasalar düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Level ile alakası yok tamamen şansa göre düşüyor. Ayrıca haftada 2 defa düşürebiliyorsunuz diye biliyorum. Ölüm maçında AFK kalsanız bile düşer.
Rastgele düşüyor. Genellikle rekabetçide düşürüyorum ben. 300 TL'lik kasa diye bir şey yok. Maksimum 30 TL'lik kasa düştü bana o da eskiden şimdi hep 10-5 TL.

Level ile alakası yok tamamen şansa göre düşüyor. Ayrıca haftada 2 defa düşürebiliyorsunuz diye biliyorum. Ölüm maçında AFK kalsanız bile düşer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2 yıldır oynamıyordum. Bir kaç ay önce canım çekti indirdim. 700tl lik siyah bi kasa düştü adını şuan hatırlamıyorum. Elden Ring almıştım.

Hala var mı bilmiyorum çünkü 2 yıldır CS girmiyorum, idle Map'ler vardı topluluk sunucularında orada AFK bırakıp, minimum 3dakikalık odalar bunlar gün içerisinde kutu düşmesi daha rahat oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı