FIFA 20'nin hala cracklenememesi

Crack oyunlara destek vermiyoruz.

Neye destek veriyorsun peki, 400TL'lik oyuna mı? Kusura bakma da millet keyfî için korsan indirmiyor. Ekonomi malum milletin durumu da belli gelmiş burada crack desteklemiyoruz diyorsun boş yapma.

FIFA'ya hiç alışamadım gitti. Çok farklı. İnşallah olmaz hocam eğer olursa büyük kitle kaybederler. FIFA'ya alışmak istemiyorum.

Bende aynen senin gibi düşünüyordum sonra FIFA 18 denedim dedim bu ne pes hikaye oldu kanısına vardım şu an hala FIFA 19'da ana lig yapıyorum

Neye destek veriyorsun peki, 400TL'lik oyuna mı? Kusura bakma da millet keyfî için korsan indirmiyor. Ekonomi malum milletin durumu da belli gelmiş burada crack desteklemiyoruz diyorsun boş yapma.

Kardeşim bak sinirlenmeyeyim diyorum kendime ama güzelce anlatacağım şimdi önce ekranın yukarısına bakıyorsun ve bu konunun ne zaman açıldığı ile ilgili bir tarih yazıyor bak bakalım ne zaman açılmış konu o zamanlar pek bilgim de yoktu ve bu açılan konuyu da yanlış algılamış olabilirim. Ayrıca neye destek verip neye destek vermeyeceğim ne seni ne de başkasını ilgilendirmez herkesin düşüncesi kendine. Hadi şimdi yoluna.

Kardeşim bak sinirlenmeyeyim diyorum ama güzelce anlatacağım şimdi önce ekranın yukarısına bakıyorsun ve bu konunun ne zaman açıldığı ile ilgili bir tarih yazıyor bak bakalım ne zaman açılmış konu o zamanlarpek bilgim de yoktu. Ayrıca neye destek verip neye destek vermeyeceğim ne seni ne de başkasını ilgilendirmez herkesin düşüncesi kendine. Hadi şimdi yoluna.
Nokta.

Crackwatch'e baktım az önce. İlginç şekilde FIFA 16 ve 20 hala kırılamamış. EA bu konuda başarılı mı sizce? Yoksa oyun motorundan mı kaynaklı?
Kırılmasın, FIFA fiyatının hakkını veriyor bence. Yıllardır PES oynardım, FIFA'yı deneyince yıllardır kanser bir oyun oynadığımı fark ettim.

Kardeşim bak sinirlenmeyeyim diyorum kendime ama güzelce anlatacağım şimdi önce ekranın yukarısına bakıyorsun ve bu konunun ne zaman açıldığı ile ilgili bir tarih yazıyor bak bakalım ne zaman açılmış konu o zamanlar pek bilgim de yoktu ve bu açılan konuyu da yanlış algılamış olabilirim. Ayrıca neye destek verip neye destek vermeyeceğim ne seni ne de başkasını ilgilendirmez herkesin düşüncesi kendine. Hadi şimdi yoluna.
Beni şu an ki halin hiç ilgilendirmiyor yorum yaparken beynin ile düşün başka tarafın ile yorum yazma sinirlensen ne olacak burada klavye delikanlılığı yapma ben yorumu o zamanki yazdığın aklına eleştiride bulundum şu an daha bilgili olmam beni hiç alakadar etmez

Beni şu anki halin hiç ilgilendirmiyor yorum yaparken beynin ile düşün başka tarafın ile yorum yazma sinirlensen ne olacak burada klavye delikanlılığı yapma ben yorumu o zamanki yazdığın aklına eleştiride bulundum şu an daha bilgili olmam beni hiç alakadar etmez.

Sana cevap vermek külliyen şarj israfı 😂 Max yaşı 18 olan bir çocukla tartışmayacağım hadi yoluna kardeşim.

Geri
Yukarı