FIFA 21 10 saat sınırı kalktı mı?

shdeniz

Hectopat
Merhaba, EA FIFA 21 de 10 saat sınırının kalkacağını açıkladığı için EA Play almıştım. Bugün oyunu indirdim. Steam mağaza sayfasında sınırın kalktığı yazıyor ama kütüphanede halen kalan saat işareti var. Bu bir bug mı? Eğer bugsa ne zaman düzelir?

İlk fotoğraf da işaretlediğim yerde eskiden 10 saat sınır olduğunu belirten bir yazı vardı, ama şimdi o yazı kaldırılmış.

İkinci fotoğraf da göründüğü gibi halen kalan saat yazıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (21).png
    Ekran Görüntüsü (21).png
    774,7 KB · Görüntüleme: 70
  • Ekran Görüntüsü (22).png
    Ekran Görüntüsü (22).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 82
Hocam Steam'den anlıyorum 10 saat kuralını bahsederseniz yardımcı olabilirim.

Normalde FIFA 21 çıktığından beri EA Play denen aylık para verip içindeki oyunları oynadığımız bir sistemin içinde vardı ama 10 saat sınırı vardı. Yani oyunu 10 saat oynayabiliyorsun, sonra oynamaya devam etmek istiyorsan oyunu satın alman gerekiyordu. Ama geçtiğimiz dünlerde EA 6 Mayıs bu sınırın kalkacağını ve bütün abonelerin sınırsız oynayabileceğini açıkladı. Ama halen Steam kütüphanesinde oyun 10 saat sınırlı olarak gözüküyor. Sorun bu.

Birkaç yazı araştırdım. Herhalde 10 saat sonra o yazı gidiyormuş arkadaşlar.

Normalde FIFA 21 çıktığından beri EA Play denen aylık para verip içindeki oyunları oynadığımız bir sistemin içinde vardı ama 10 saat sınırı vardı. Yani oyunu 10 saat oynayabiliyorsun, sonra oynamaya devam etmek istiyorsan oyunu satın alman gerekiyordu. Ama geçtiğimiz dünlerde EA 6 Mayıs bu sınırın kalkacağını ve bütün abonelerin sınırsız oynayabileceğini açıkladı. Ama halen Steam kütüphanesinde oyun 10 saat sınırlı olarak gözüküyor. Sorun bu.

Birkaç yazı araştırdım. Herhalde 10 saat sonra o yazı gidiyormuş arkadaşlar.

Hmm hocam o Steam'le alakalı bir şey değil EA Play hangi kampanyayı yapmak istiyorsa ona uyuyorlar.

Steam üzerinden FIFA 21'in mağaza sayfasına gelin, sepete ekle yazan yerin yanında "Hesaba Ekle" yazacaktır, ona tıklayın. 10 saat yazısı kalkar.

Geri
Yukarı